Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak mnie denerwuje, gdy w tvp celu umniejszania używany jest zwrot "początkujący lekarze", a nie "lekarz" lub "lekarz rezydent". W rzeczywistości po odbyciu stażu i zdaniu egzaminu lekarz rezydent ma pełno prawo odbywania zawodu, podejmuje decyzje mające wpływ na życie czy zdrowie oraz ponosi taką samą odpowiedzialność jak inni lekarze.

#medycyna #zdrowie #lekarz #tvp #neuropa #media #oszukujo pokaż całość

odpowiedzi (12)

Cześć Mirki, już trochę ochłonąłem po kradzieży samochodu, dlatego na rozluźnienie atmosfery wrzucam niezwykle przebiegłą ( ͡º ͜ʖ͡º) próbę zarobienia na mojej krzywdzie przez jakiegoś fana filmów kryminalnych. Sprawa oczywiście zgłoszona na policję niezwłocznie i dzień później kolegę zaprowadzono na komisariat w Strzelcach Opolskich, aby postawić odpowiednie zarzuty. Bawcie się dobrze, reszta w komentarzach ʕ•ᴥ•ʔ

Dotyczy: https://www.wykop.pl/link/3962729/10000zl-za-wskazanie-sprawcy-lub-miejsca-pobytu-skradzionego-samochodu-bmw-m3/

#afera #kradno #oszukujo #bmw
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Posrało te babcie do końca, siedze se spokojnie w busie, jadac z pracy do domu (od 4 do 18 na nogach), prawie ze moj przystanek, a tu staruszka 80 letnia mi nad glowa "co za mlodziez, widzi ze starsza jestem a nie wstanie". Nie. No i nie wstane bo nie mam takiego obowiazku, też jestem zmęczona, a za bilet zapłaciłam to se moge siedziec, ma siły stać na miesięcznicach i w kościele, to niech ma siłę stać w środku masowego transportu .. nie zauważyłam jej, wiecie, z zaskoczenia wyskoczyła, nakazywać mi, prawić morały.. i zaczęła zrzędzić jaka ta młodzież jest w dzisiejszych czasach.. (ZAWSZE wstaję widząc osoby w podeszłym wieku), ale tym razem się wstrzymałam , mi cisnienie podniosla furiatka, tak skomlala ze mi wlosy oplula (づ•﹏•)づ

#polska #oswiadczenie #gownowpis #polska #komunikacjamiejska #rozkminy #kultura
    pokaż całość

odpowiedzi (16)