Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sytuacja z dzisiaj, dzwonię do jednej komendy ustalić sygnaturę sprawy:
  - dzień dobry, nazywam się bla bla, dzwonię z kancelarii, jestem pełnomocnikiem pana X poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym, chciałbym ustalić sygnaturę akt
  - pan zaczeka chwilę
  odłożył słuchawkę a w tle słychać rozmowy:
  - ty kurwa, my możemy podać sygnaturę akt w sprawie wypadku?
  - nie wiem, a kto dzwoni?
  - nie wiem kurwa jakiś chuj adwokat czy radca
  - to wyślij go do kryminalnego
  Podnosi słuchawkę:
  - tak już jestem proszę Pana, przełączę do wydziału kryminalnego

  Dlatego zakrywa się mikrofon w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #truestory #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Zapadł kolejny wyrok w sprawie naszych skarg na bezczynność Fundacji Lux Veritatis i Fundacji Nasza Przyszłość związanych z o. Tadeuszem Rydzykiem.
  Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał wyrok (sygn. akt II SAB/Wa 17/17, nieprawomocny), w którym m.in:
  - zobowiązał Fundację Lux Veritatis do rozpatrzenia wniosku z 3 listopada 2016 r. w zakresie danych nieudostępnionych,
  - stwierdził, iż bezczynność Fundacji Lux Veritatis miała miejsce z rażącym naruszeniem prawa,
  - wymierzył Fundacji Lux Veritatis grzywnę w wysokości 1000 zł.
  Więcej o sprawie: https://siecobywatelska.pl/grzywna-dla-fundacji-ojca-rydzyka/
  #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Haha, matula właśnie dzwoniła, bo pod blokie mega awantura. Sąsiedzi się napierdalają, ich żony grażyny już prawie zaczęły okładać się podwawelską, musiała interweniować policja. xD

  O co poszło? A no jakiś czas temu nowy zarządca bloku wreszcie wziął się za parking. Postawił szlaban przed wjazdem pod blok i wydzieił miejsca parkingowe oraz założył monitoring. No, a że miejsca jest na jakieś 30 samochodów to poszła lista i kto pierwszy ten lepszy, za jedyne 1000zł można było dostać własne miejsce parkingowe z blokadą i tabliczką z numerem rejestracyjnym pojazdu który ma tam parkować. No i jest taki sąsiad, były złotówa co mieszka ze swoją jebniętą żoną i jej matką. Oczywiście stwierdził,że 1000zł za miejsce na zdaje się 2 lata to zbyt duża sumka i olał sprawę. Siłą rzeczy po uruchomieniu parkingu musiał zostawiać auto na ulicy. Pech chciał, że kilka miesięcy temu jakieś pijane studenciaki przeszły ulicą przetrącając lusterka i rysując samochody. Jego Skoda Octavia 1.9TDI oberwała, plus jeszcze wgniecenia na masce bo jakiś ciul sobie poskakał. Z ciężkim sercem siomsiad wyskrobał pare stówek na części ze szrota (oczywiście studenciaków do sądu nie podał, bo to pełowska mafia) i naprawił auto. Tyle o nim.

  Inny sąsiad był roztropny i szybko wpisął się na listę jak tylko pojawiła się w administracji, uiścił 1000zł i zyskał prawo do prywatnego miejsca parkingowego. Ostatnio postanowił sprzedać swoje Mondeo 2008 w bardzo dobrym stanie. W zeszłym tygodniu udało mu się dobić targu, co zaobserwował nasz złotówa z pierwszego akapitu.

  Najpierw poleciał z podaniem do administracji, że skoro tamten sprzedał auto to już mu się miejsce nie należy i że powinno wrócić do puli i że on chce je kupić. Administracja go olała, bo miesca wykupuje się na określony czas i nie przepadają z takiego powodu jak sprzedaż auta.

  Także sąsiad postajnowił wcielić w życie plan B. Stwierdził, że weźmie miejsce 'przez zasiedzenie'. Rano przeciął kłódkę od takiego podnoszonego słupka, zaparkował swoją Octavie i założył nową, uprzednio wypierdalając tabliczkę z nr. rejestracyjnym i robiąc swoją z kawałka plastiku + literki samoprzylepne.

  No i z godzinę temu sąsiad nie-janusz zajechał pod blok nowym nabytkiem (Audi chyba A4 albo nawet A6, bo matka mówi że ładne i duże i wygląda bogato). Resztę historii już znacie, wyniknęła awantura doszło do rękoczynów, przyjechała policja ich zaczęli ogarniać. Co dalej się stało to ja nie wiem, Skoda stoi tam gdzie stała, nowa audica stoi na dziko pod klatką, a cały blog kiśnie srogo.

  #polacycebulacy #janusze #patologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)