Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
    - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
    - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
    - kilka wesel w remizach
    - moja komunia
    -najebany wujek na traktorze na wsi
    - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
    #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Wkurza mnie to, że pracodawcy umożliwiają kawoszom urządzanie sobie ciągłych wycieczek "na kawke", gdzie oczywiście dochodzą pogaduszki i ten czas się przeciąga. Ludzie, którzy nie piją kawy muszą pracować cały czas i nikt im tego nie wynagradza. Chyba też zacznę sobie wychodzić na spacer w zamian za czas na zrobienie i wypicie kawy. Do tego kawosze się zachowują czasem, jakby picie kawy było wyborem porównywalnym do brania leków na cukrzycę. Pamiętam, jak kiedyś jedna laska zrobiła awanturę, że "hurr durr to gdzie ja mam kawę zrobić??! mam rozpuszalna pić?? mnie się nie chce!", kiedy kierownik jej powiedział, że ekspres obecnie się zepsuł, jest w serwisie i będzie za 2 tygodnie. Może po prostu nie pij, tępa dzido? Dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi?
    #pracbaza #bekazpodludzi #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

#dziendobry Mirki, przed Wami prawdopodobnie jedno z najciekawszych #rozdajo do tej pory.

W styczniu odbieram z salonu mojego nowego, wymarzonego, rubinowego Mustanga z pięciolitrowym silnikiem o mocy 421 KM oraz dedykowanym sportowym wydechem słyszalnym w województwie obok. Tak się składa, że wożę moim obecnym koniem do ślubów - nowym także będę to robił. Wpadłem na pomysł, że za przysługę z Waszej strony - reklamę - mogę zrobić przysługę Wam.

Nagrody:
    - 1x obsługa Twojego wesela (można przekazać nagrodę komuś innemu lub wymienić na nagrodę nr 3)
    - 1x przejażdżka na fotelu kierowcy
    - 2x przejażdżka Mustangiem na fotelu pasażera z kierowcą nie bojącym się gazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
    - Daj plusa
    - Napisz w komentarzu na której nagrodzie najbardziej Ci zależy

Losowanie 30 października. Jedynym warunkiem jest przekroczenie 500 plusów. Zielonki też biorą udział - ale muszą mieć chociaż minimalną historię udzielania się na wykopie.

Jeśli bardziej niż na szczęście, liczysz na siebie: zarezerwuj przejazd już teraz:
    https://www.olx.pl/oferta/rubinowy-ford-mustang-do-slubu-wynajem-samochodu-na-wesele-samochod-CID49-IDoZFo8.html

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (305)