Gorące dyskusje ostatnie 12h

Do wszystkich ludzi małej wiary :) #aferabetonowa #betonbetonbetonpunk #remont

odpowiedzi (200)

Historia dluga wiec ostrzegam ale oplaca sie przeczytac. Nie bedzie tldr jednak historia ciekawa bo moze sie przytrafic kazdemu.

Trafilem na oddzial laryngologiczny z torbiela boczna szyi. Problem w tym ze wdala sie w nia infekcja z powodu wczesniejszej niemal polrocznej spychologii lekarzy. Objelo to polowe szyi w trojkacie od krtani po kregoslup i do ucha.

Zostalem natychmiastowo przyjety w stanie powaznie zagrazajacym zyciu przez ordynatora oddzialu. Zasada byla prosta. Albo zdarza z zabiegiem albo peknie zalewajac moj organizm bakteriami a wtedy nie byloby czego juz ratowac. Po tygodniowej terapii antybiotykami bardzo ryzykowny zabieg pozbycia sie tego. Potoczylo sie dobrze. 2 tygodnie lezenia z otwarta rana szyi. Dzienne czyszczenie i zmiany opatrunkow.

Dobra wiadomosc. Wlasnie ze mnie dragi zeszly po drugim zabiegu na ktorym mnie poszyli i naprawili. Po prawie 3 tygodniach jestem bliski opuszczenia szpitala.

Teraz najlepsze: poprzedni wpis byl w goracych i dotarl do moich lekarzy i zeby uniknac konfliktow go usunalem (+2600 dziekuje wszystkim za wsparcie). Cieszylbym sie gdyby ten wpis tez w gorace wpadl bo mam cos do ogloszenia.

Leze w szpitalu na Goduli (Ruda Slaska). Lekarze oddzialu ortolaryngologicznego tego szpitala URATOWALI MI ZYCIE. Zasluguja na oficjalne podziekowania i szacunek bo podjeli sie bardzo trudnego zabiegu chociaz z racji ryzyka wcale nie musieli.

Gdyby ktokolwiek z okolicy Rudy Slaskiej szukal oddzialu ortolaryngologicznego z kompetentnymi lekarzami znajacymi sie na swojej pracy powinien sie udac wlasnie tutaj.

Jeszcze raz serdecznie dziekuje lekarzom za to ze jeszcze zyje!!!

Dziekuje rowniez pielegniarkom i ich opiece.

Pierwszy raz trafilem na tak profesjonalna obsade w szpitalu (。◕‿‿◕。)

Gratuluje rowniez wytrwalosci wam w czytaniu mirki i z okazji mojego optymistycznego stanu organizuje #rozdajo na zamowienie do 50zl z pyszne.pl. Losowanie o 20:00.

#medycyna #szpital #leczsiezwykopem #truestory #lekarz #laryngologia #zdrowie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

Ja pierdoleee mirki co się odjebalo... laska ode mnie z roku w jedna noc przekreśliła swój 5 letni związek XDD 30 plusów i opowiadam. Nie chce mi się pisać tego jak nikt nir przeczyta.
    #p0lki #logikarozowychpaskow

odpowiedzi (67)