Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PaNaTypa: a tobie #!$%@? do tego, że spora część osób spod tego tagu jest raczej zażenowana tymi filmami niż rozbawiona i życzyłaby sobie, żeby takie gówno dodatkowo otagować. lel.
Notabene zachowujesz się jak dziecko z podstawówki, które jest obrażone i ma ból dupy, że inni nie lubią tego co ty. Przecież ciebie śmieszy to wszystkich powinno, prawda?
@brtk122 to ja mam bol dupy? XD ja sie tylko smieje z tego filmiku i z ludzi co sie o niego burza.. Mnie tez #!$%@? polowa wpisow pod tagami ale to olewam bo nic z tym nie zrobie. Wiecej luzu kolezko, obys na silowni byl taki narwany jak w internecie. Zdrowia :)
@Blantagoras: to jest tak żałosne, że aż szkoda słów, ale niektórych bawi, bo hehe pokrzyczał. W pierwszym filmiku z tego co pamiętam mówił to samo, co Paris, z tym, że bardziej darł mordę i przeklinał. @brtk122: ma rację, że wyczucie w klnięciu nawet trzeba mieć. A jak tylko coś nowego się pojawi, to od razu #mikrokoksy, gang ulanych, armia wk #!$%@? tym gównem 30x dziennie, no ja #!$%@?... a