Wpis z mikrobloga

Super przygoda dostać 5 zł/h za udostępnianie swojej twarzy, BO W PRACY NA PLANIE NIE CHODZI O PINIONDZE RÓŻOWE TEGO NIE ROZUMIO TO SZCZYTNY CEL BYĆ DYMANYM
Serialowa otoczka jest strasznie januszowa, od statystów po "wypożyczanie" ubrań z odzieżowych sieciówek, noszenie ich z metkami przez całe dnie przez aktorów a potem ich całkowity zwrot "jako nieużywane", co opisywałam w tagu # korpociuchy

#januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow #heheszki #niebieskiepaski #pracbaza
H.....a - Super przygoda dostać 5 zł/h za udostępnianie swojej twarzy, BO W PRACY NA ...

źródło: comment_BtJE30rsJdXqXsVWP1I4gbqaL2oXkG4G.jpg

Pobierz
  • 83
@Hannahalla: dziwi mnie ze ktokolwiek na to idzie, jeszcze sie #!$%@? stoi #!$%@? kilka godzin w kolejce czekajac na casting a na planie, ło jezu, nawet przy etiudach jest taki #!$%@? że masakra 10h ekipa #!$%@? dziennie a statysci wcale lepiej nie mają bo jak reżyser sobie wymyśli 50 dubli to #!$%@? #!$%@? nie ma #!$%@? musi byc nawet jak to 30 sekundowa scena gdzie masz tylko iść do przodu xD
@Hannahalla: To chyba nadal podejście z obu stron pokroju- będzie jakaś tam mała sława, będzie możliwość rozwoju w tej dziedzinie, może ktoś zauważy. #!$%@? z kasą.


@ludzik: bedac statystą nikt cie nie zauważy i nie ma w tym żadnego rozwoju, od razu sie wali na role trzecio czy drugo planowe chociazby do wypowiedzenia jednego zdania, na statystow nikt nie patrzy i potencjalni aktorzy powinni o tym wiedziec, statystuja bardziej hobbyści
@Hannahalla ale jedno trzeba przyznać, to jest przygoda. Sam byłem statystą z 2 razy i mogę stwierdzić, że warto choć raz się wybrać oraz nie dać się na kasę za bardzo. Mi wtedy wychodziło ok 125 zł dziennie za bycie 12h na planie z czego z 3-4 się było potrzebnym. Warto zaznaczyć, że wtedy tę robotę miałem przez chyba 3 pośredników i każdy coś z mojej kasy zabrał.
@Hannahalla: wytłumacz mi jakie powinny być zarobki stażystów? Ja na studiach w swojej pierwsze pracy na pełen etat miałem dniówkę 96 PLN netto. W dodatku to uczelnia opłacała mi ZUS, bo umowa śmieciowa...

W gimnazjum mieliśmy 3 kolegów, którzy w prawie każdy weekend nagrywali jakieś amatorskie filmy i dobrze się przy tym bawili. Myślę, że gdyby mogli podpatrzyć profesjonalistów przy pracy, a przy okazji trochę zarobić to w wieku 18 lat