•  

  #acleague największą ligą #assettocorsa na świecie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Tak wczoraj zrobiliśmy mały research na ten temat i wyszło, że z acleague może się równać tylko międzynarodowa liga ACRL z #reddit oraz rosyjska liga OSRW.

  Kilka liczb:
  Liczba zapisanych w ostatnim sezonie:
  ACL - 161
  ACRL - 180
  OSRW - ?

  Liczba osób punktujących:
  ACL - 84 (tylko po trzech pierwszych wyścigach)
  ACRL - 112
  OSRW - 89

  Średnia liczba kierowców na rundę:
  ACL - 80 (Dane z 3 pierwszych rund)
  ACRL - 74 (Dane z 3 pierwszych rund)

  Pragniemy przypomnieć, że liga ACRL działa całkowicie międzynarodowo a nasza domowa ACL tylko na terenie Polski i praktycznie tylko za pośrednictwem #wykop

  W toku poszukiwań największej ligi na świecie znaleźliśmy ligi z innych krajów:

  Francja - Audi TT - 52 startujących
  Hiszpania - GT3 - około 35 startujących
  Nowa Zelandia - GT3 - 32 startujących
  Australia - Ford Escort - 32 startujących
  Wielka Brytania - GT3 - 52 startujących
  Brazylia - 23 osoby
  RPA - GT4 - 47 startujacych

  #simracing #chwalesie

  źródło: ACL.PNG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Uwaga #rozdajo #konkurs #film

  Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie robiłem #rozdajo a mam dzisiaj wyjątkowo dobry dzień.
  Postanowiłem zorganizować mały konkurs.

  Do wygrania są 3x 30-dniowe konta Netflix Ultra HD (uwaga są już przypisane do kont, nie można zmieniać haseł, ale działają i wszystko jest z nimi ok)

  Konkurs polega na podaniu tytułu najbardziej absurdalnego, chorego i pokręconego filmu jaki powstał (odpadają oczywiście takie pozycje jak Smoleńsk, ludzka stonoga itp. powszechnie uznane produkcje i żeby było trudniej wszystkie filmy starsze niż 1990) - Wszystkie tytuły muszą być nowsze niż 1990 rok.

  Zostawiajcie tytuły poniżej. Będę sugerował się plusami przy komentarzach. Jednak ostateczne słowo będzie do mnie należało. Podam też rozwiązanie i trzech zwycięzców w tym poście.

  Tutaj kilka słów o kontach Netflixa:

  -> Jakość ULTRA HD z możliwością oglądania na 4 ekranach
  -> W pełni Polskie konto
  -> Konto posiada 30 dniową subskrypcję premium

  (jakby okazało się, że coś z jakimś kontem jest nie tak, to wymienię od ręki i będzie działać)

  Prześlę dostępy po zakończeniu konkursu, czyli myślę po 21.00 (będę chlał wtedy w barze, więc jakbym nie miał zasięgu, to zastrzegam, że mogę spóźnić się kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • avatar

  Powiem Wam coś. Bądźcie mili - dla wszystkich. Dla pani sprzątaczki, kucharki w internacie, ekspedienta w sklepie, serwisanta z Beko albo Samsunga co do domu przychodzi wam robić naprawę. To nie boli.
  Taka historia - popsuła mi się zmywarka. Serwis, przychodzi pan serwisant - dzień dobry, co się popsuło? Idzie i zaczyna robotę, pytam czy coś do picia, może kawa albo wody, poprosił wody. W trakcie roboty nie przeszkadzam, serwisant mówi że część do zamówienia, dwa tygodnie max bo tej części nie mają na magazynie a rzadko się psuje. Mówię, że ok, pan idzie i czekam na naprawę. Za 2 dni dzwoni i mówi: panie mam część bo byłem gdzieśtam na szkoleniu i przy okazji wziąłem bo pamiętałem, że u pana się popsuło, jutro będę i zrobimy.
  Dzwoni do mnie znajomy, że ma tej samej marki piekarnik i nie działa i że gówno i serwis chuj, że niech się walą bo musi czekać na naprawę i już czeka 2 tygodnie.
  Przychodzi pan z serwisu, robi mi te zmyware a ja go zagaiłem że znajomy, że piekarnik, że czeka a on: tak kojarzę, to ja u niego to robię, najpierw 2 razy go nie było w domu jak się umówiliśmy na robotę, potem jak przyszedłem to wyskoczył na mnie z ryjem jak by to moja wina ten piekarnik był, potem że powinienem dzwonić domofonem, jak wchodzę do góry, że serwisanci to nieroby. To ja mu część sprowadziłem i lezy u mnie na serwisie, potem 2 razy w termin jak miałem przyjść to jechałem na szkolenie chociaż mogłem w innym terminie.
  I tyle. :)
  #wyznaniezdupy #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Ja pierdole, co mi przywieźli XD
  #jedzzwykopem

  odpowiedzi (81)