•  

  #acleague największą ligą #assettocorsa na świecie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Tak wczoraj zrobiliśmy mały research na ten temat i wyszło, że z acleague może się równać tylko międzynarodowa liga ACRL z #reddit oraz rosyjska liga OSRW.

  Kilka liczb:
  Liczba zapisanych w ostatnim sezonie:
  ACL - 161
  ACRL - 180
  OSRW - ?

  Liczba osób punktujących:
  ACL - 84 (tylko po trzech pierwszych wyścigach)
  ACRL - 112
  OSRW - 89

  Średnia liczba kierowców na rundę:
  ACL - 80 (Dane z 3 pierwszych rund)
  ACRL - 74 (Dane z 3 pierwszych rund)

  Pragniemy przypomnieć, że liga ACRL działa całkowicie międzynarodowo a nasza domowa ACL tylko na terenie Polski i praktycznie tylko za pośrednictwem #wykop

  W toku poszukiwań największej ligi na świecie znaleźliśmy ligi z innych krajów:

  Francja - Audi TT - 52 startujących
  Hiszpania - GT3 - około 35 startujących
  Nowa Zelandia - GT3 - 32 startujących
  Australia - Ford Escort - 32 startujących
  Wielka Brytania - GT3 - 52 startujących
  Brazylia - 23 osoby
  RPA - GT4 - 47 startujacych

  #simracing #chwalesie

  źródło: ACL.PNG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #seks #warszawa #studbaza #heheszki #sasiedzi

  Co tu się odjebalo Mireczki XD
  Od jakiegoś czasu jakąś babka u mnie w bloku strasznie glosno(na całą ulice) wydaje odgłosy rozkoszy. Potrafi się drzeć dobra godzinę. Często słuchać śmiech ludzi wracających z barów.

  Przed chwilą wyszedłem na fajka na balkon i słyszę charakterystyczny dźwięk. Trwa dobre 3 minuty, bo kończę już palić. Nagle na balkon niedaleko mnie wychodzi facet (na oko studbaza) i wydaje takie odgłosy jak robią ulokowane kaczki. Z balkonu pod tym gościem jakaś laska zaczyna szczekać. Z ulicy idący ludzie zaczynają wyć jak wilki. Z bloku z od drugiej strony ktoś zaczyna krzyczeć "jo jo jo jo"(takim głosem jakby ruchał). Padam ze śmiechu, a laska, ktors ewidentnie dochodziła już ucichla. Na co z mojego bloku wychodzi na balkon kolejny (Janusz lvl 40) i krzyczy: "No kurwa, czy was popierdolilo? Spierdalać do rezerwatu!"
  Wszystkie odgłosy zastąpił śmiech.

  Lubie swoje osiedle.
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Populacja Rosji na tle kraju #ciekawostki #rosja

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Wydarzenie miało miejsce 2 tyg. temu. Godzina 23, wracam od babci do domu. Na murku widzę dziewczynę, która płacze. Podchodzę i pytam, co się stało, ale ona nie mówi po polsku. Pytam po angielsku, dowiaduję się, że dziewczyna przyjechała z Chicago do chłopaka, który jest żołnierzem, że przyjechała spóźnionym pociągiem, hotel już został zamknięty, tutaj nie ma Ubera, nikt nie mówi po angielsku, nie może dodzwonić się do żadnego taxi i ogólnie dramat. No trzeba pomóc, dzwonię do taty i mówię, co i jak. Tata się zgadza, biorę koleżankę i prowadzę do siebie. W domu czeka na nią kolacja i łóżko. Zawstydzona dziękuje mi tysiąc razy, później idzie spać. Ustaliłyśmy, że rano odwiozę ją do hotelu. Rano próbuję odpalić samochód, nie chce działać, serio... zepsuł się, a samochód taty akurat pożyczył brat... Amerykanko, mój brat wróci wieczorem to Cię zawiezie. Nie ma nic przeciwko, chce zobaczyć okolice. Chodzimy i zwiedzamy. Podobają jej się kolorowe bloki, robi im zdjęcia „Wow, u nas takie kolorowe domy tylko nad oceanem w Kalifornii!”. Wracamy do domu na obiad, czekają pierogi :) Je chyba z 30! Później gramy na konsoli. Zbliża się wieczór, brata nie ma. Pytam, czy chce coś jeść lub pić, a ona, że chciałaby spróbować polskiego alkoholu. Pijemy piwo, później kolejne... później 2-3 shoty wódki. O nie, Amerykanka odpadła XD Wraca brat, pyta o dziewczynę, by ją odwieźć. Ta śpi. Tak więc dnia następnego z rana, gdy już szykowała się na wyjazd, podeszła do mnie i powiedziała, że bardzo mi dziękuje i ma ostatnią prośbę... czy moi rodzice mogliby dać jej na drogę pierogi xd dostała chyba z 60. Przytuliła nas wszystkich, a po paru dniach na Facebooku napisała do mnie jej mama, że bardzo nam dziękuje „God Bless Poland”! :) #chwalesie #polska #usa pokaż całość

  odpowiedzi (55)