Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pan Programista 4k brutto odemnie z firmy zawsze mnie rozwala swoimi tekstami xD

  "Dzisiejsi programiści to są do niczego, dawniej komputery miały po 64kb ramu a programy chodziły lepiej. Teraz komputery mają masę ramu, super procesory, karty graficzne i to wszystko jakoś tak wolniej chodzi."

  "Bo wiesz, ten komputer ma aż 8,192mb RAM"

  "- Patrzę na ten twój kod i lepiej żebyś odpuścił sobie branie pisania programów na siebie tylko zlecił to naszemu działowi.
  - A co jest z nim nie tak?
  - Jakoś nie widzę żebyś ty wkładał serce w ten kod, jakieś to płytkie jest."

  #heheszki #pracbaza #januszeprogramowania #programista15k a tu specjalny tag żeby was dupa bolała #programowanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją małżonkę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka",odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak ona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. No i tu moje pytanie, bo kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedziec, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne? #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • odpowiedzi (26)