Wpis z mikrobloga

[ #rozdajo ]

Dawno nas na mirko nie było, więc postanowiliśmy Was przeprosić naszym ostatnim dziełem. Rozwijamy Łódzką Serię i po Podpiwku Łódzkim i Podpiwku Łódzkim kawowym nadszedł czas na Łódzki Kwas Chlebowy.

Subiektywna komisja wybierze jutro z [+] 10 osób, które dostaną ten specjał.


Mariusz nam też z urlopu powrócił, więc opis kwasu polecamy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Lokalny specjał dedykowany koneserom oryginalnych napojów w całym kraju i wszystkim spragnionym w naszej galaktyce. Wystarcza na 7-10 L wspaniałego i orzeźwiającego kwasu chlebowego.Oto Twój towarzysz na gorące dni, szybka pomoc w chwilach zmęczenia, a przede wszystkim płyn, dzięki któremu wszystko wygląda niebanalnie i bardziej odlotowo. Pij kwas chlebowy i wyróżniaj się w tłumie butelkowców elitarnym stylem DIY. Jedź bezpiecznie na kwasie chlebowym i nie obawiaj się efektów ubocznych. Inne zalety tego napoju odkryją się same… dobrej zabawy!

#browin #rozdajozadarmo
Browin - [ #rozdajo ]

Dawno nas na mirko nie było, więc postanowiliśmy Was przepro...

źródło: comment_AXOiapIbWhXfACGTyqImvUOp7J3HWizK.jpg

Pobierz
  • 36
nam smakuje bardzo


@Browin: czuje się namawiany jak niegdyś na zjedzenie owoców morza


A podpiwki też są dobre? Nie wiem czemu, ale też źle mi się kojarzą.. jakoś tak z menelstwem, ale nie znam się na nich. Tylko takie skojarzenie nie wiem skąd.
@Wychwalany: wszystko zależy od tego jakie smaki lubisz. Podpiwki są chmielone, więc mają goryczkę, kwas jest słodszy. Dobre to to, złych rzeczy nie sprzedajemy :)


czuje się namawiany jak niegdyś na zjedzenie owoców morza


Wybacz, pierwszy dzień po urlopie
@Browin: ostatni raz piłem kwas chlebowy ze 20 lat temu i pamiętam, że na lato był jak znalazł, świetny pomysł na przywrócenie starego przysmaku :D Mam nadzieję, że będzie dostępny nie tylko w Łodzi?