Gorące dyskusje ostatnie 12h

W związku z jutrzejszym meczem reprezentacji Polski, i sporym zainteresowaniem tym wydarzeniem, postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym :) Za każdą bramkę strzeloną jutro przez Polskę, wpłacam na wybrany cel charytatywny 10zl pomnożone przez liczbę plusów
    200 plusów x2
    250plusów x2,5
    500plusów x5
    itd. :)
    Propozycje zrzutki którą wesprzeć możecie podawać w komentarzach :)

#mecz
    #mundial
    #mundial2018
    #rozdajo
    #pomagajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

Układanie butelek na ruchomej taśmie przy kasie w markecie to test na inteligencje. Po tym można poznać człowieka, czy ma godność i myśli trzeźwo czy jest debilem.

#oswiadczenie #takaprawda

odpowiedzi (75)

Czy ludzie spoza konurbacji górnoślaskiej są świadomi istnienia konurbacji górnośląskiej?
    Czy wiecie, że na górnym Śląsku i w Zagłębiu 19 miast leży zaraz obok siebie, zwykle bez przerw w zabudowie, mają jedną sieć tramwajową obejmującą 13 miast(a w takim trójmieście tramwaje nie wyjeżdżają z Gdańska xD) i liczą łącznie ponad 2 miliony mieszkańców tworząc wlaściwie jedno duże miasto, wielkości Warszawy, albo od niej większe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mam wrażenie, że mało kto spoza Górnego Śląska to wie, pewnie wyobrażają sobie, że te śląskie i zagłębiowskie miasta, jak Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Bytom Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza to są osobne miasta, leżące w oddaleniu, jak np. Rzeszów i Przemyśl itp. Tymczasem ja mieszkając w Katowicach moge sobię iść po Osiedlu Tysiąclecia i nawet nie zauważę, że opuściłem Katowice i jestem już na Osiedlu Ryszki w Chorzowie, nadal wokół są bloki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mam wrażenie, że zwłaszcza ludzie z #warszawa myślą, że są jedynym dużym miastem w Polsce, a reszta to wieś, na serio myslicie tak? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #gop #gornyslask #katowice #sosnowiec #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (43)