Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jeśli jestem na umowie o zleceniu i raz przyjde o 8 a raz np 30min później to jest to zgodne z prawem? O co pytam, Pracodawca ma problem ze jest korek itd. Wiadomo dłużej zostaje ale jestem na zleceniu i przeciez to chyba też ode mnie zależy ile np chciałbym h pracować. Nie musi to być codziennie 8?jak to jest ktoś wie? #pracbaza

odpowiedzi (107)

Teraz wam zdradze sekret na trolling tysiąclecia.

Kiedy gadacie z jakimś typem musicie mu wbijać że przypomina wam jakiegoś aktora ale sobie nie możecie teraz przypomnieć jego imienia i nazwiska. Zmieniacie temat, dyskutujecie dalej i po jakimś czasie mówicie:
    -o właśnie sobie przypomniałem, przypominasz mi Piotra Swenda, tego polskiego aktora.
    Wiadomo, że pewnie większość nie wie co to za aktor ale poczują się skomplementowani i się uśmiechną.
    Kiedy wrócą do domu i zobaczą na necie kim jest ten rzekomo podobny aktor ukaże im się pic related.
    #oswiadczenie #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Śniło mi się, że Anna Lewandowska mnie bajerowała na seksy, a ja sobie pomyślałem, że nie mogę tego zrobić Polakowi rodakowi, który wygrał nam wyjazd na MŚ.

odpowiedzi (21)