Wpis z mikrobloga

Pomyślałem sobie tydzień temu "kupie piny na allegro, fajna sprawa", udało mi się wylicytować parę sztuk, opłacone 1 sierpnia. dziś mija równo tydzień, dopiero przyszedł list priorytetowy. otwieram kopertę:

- wylatuja monety 1 i 5zl, to zwrot o ktory poprosilem na rachunek bankowy lub payu, bo znam koszt wysylki, ten był stanowczo zawyżony, wiec upomniałem się o te kilka zloty, bedzie na piwo, a co, pisz cebula, dla mnie zwykla uczciwosc i walka o swoje

- kody sa niemal do polowy zdrapane, jakby ktoś próbował odczytać i zgadywać resztę

- brakuje 1 pinezki (na 1 aukcji były zdjęcia, na drugiej nie, jednak treść obu była taka sama i wskazywała, ze przedmiotem sa pinezki z kodami)

- brak oryginalnych opakowań, same kartoniki powyginane jakby bawił się nimi pies

łączna kwota 70zł i teraz zakładaj sprawę allegro, pisz co jest nie tak, a jak być powinno

kiedyś sam sprzedałem kilka pinów, zależnie od ilości wybierałem odpowiednią gabarytem kopertę, wypychałem papierem, gazetkami reklamowymi, żeby to się wszystko w środku nie majtało na boki podczas podróży, biegłem na pocztę już na drugi dzień, najpóźniej trzeci po weekendzie, wysyłałem email z nr nadania, że już poszło i dziękuję za zakup. tu kontaktu żadnego nie było, mimo prośby o takowy.

i te wrażenie jakbym wyjął te piny prosto ze śmietnika.

w sumie sobie myślę, zrobię reklamację, ale pewnie odesłałbym piny i kasy nigdy nie zobaczył.

no ręce opadają ;_;

#csgo #csgotrade #scam
  • 8
@jakifreak: ja mam 19 sztuk na sprzedaż z tej pierwszej edycji, puszczałem na ebayu ale potem się przeprowadzałem i jakoś zapomniałem/olałem/nie wiem co...

Jak ktoś chce hurtem - pisać.