Wpis z mikrobloga

@skurarr: to mam sobie kupić premium bo ktoś w internecie pisze, że 20 zł to nie są pieniądze?
za 20 zł można mieć pitcę
wolę zjeść pitcę niż kupować niepotrzebne mi premium

a jak chciałabym się szybko pozbyć niepieniędzy w postaci 20 zł to wywaliłabym 2 dyszki do śmieci zamiast bawić się w spotify
@Hycek111: przecież korzystanie ze spotify bez wersji premium nie jest zabronione xddd
więszym polactwem jest czepianie się tego, że ktoś nie wydaje swoich pieniędzy na byle co i zachwycanie się jakąś

miałam jakiś czas wersję premium i wtedy intensywnie korzystałam ze spotify, nie podobało mi się, ale ok, p o l a c t w o
@skurarr: przecież bez premium też da się słuchać

@trapist_e: żadna funkcja która jest w wersji premium nie jest mi potrzebna
ostatnio intensywnie korzystałam ze spotify i dobrze się tego używa tylko wtedy, gdy wie się czego chce się słuchać
wszystkie podpowiedzi w stylu odkryj w tym tygodniu albo po prostu odkrywaj są ekstremalnie słabe
katujesz jakiś zespół przez 2 tygodnie i spotify tego nie zauważa
włączasz sobie 3 piosenki Adele
@PyraPrzeznaczenia: zrobiłem sobie playliste, ma ona kilkadziesiąt utworów, gdy już wszystkie przelecą (przy założeniu, ze nie jest kolejność losowa, bo wtedy niektóre utwory są odtwarzane więcej niż raz) włącza się tryb "radio", który na podstawie moich dotychczasowych odsłuchań dopasował piosenki. Także tryb odkryj faktycznie ssie, gdy tymczasem tryb radio robi za niego robotę.
Jedyna opcja z premium z jakiej korzystam, to brak reklam i ta "lepsza jakość" (XD) ( ͡°