Wpis z mikrobloga

@radziuxd: właśnie miałem napisać, że jak na "jednostkę sygnałową" do auta to spora suma. dodać należy jeszcze coś na czym usłyszymy różnice czyli kolejne 2k na głośniki na przód
Ale wygląda ładnie musisz przyznać ciekawe czy tak samo ładnie brzmi ?
@zooploza: Wygląda bardzo minimalistycznie, do auta takiego jak Sony prezentuje na stronie (Audi A4 B8) może i fajnie się komponuje, ale w innych przypadkach (czyli starszych modelach aut) nie zrobi kompletnie żadnego wrażenia i nie widzę w nim zbyt wielkiej funkcjonalności.

W poprzednim aucie, gdy nie miałem wbudowanego komputera kupiłem za kilka stówek Alpine'a 9833R i to radio to był sztos, 1-bitowy przetwornik, 6 wyjść RCA, manualny korektor, opcje ustawienia opóźnień
@radziuxd No właśnie zauważyłem, że starsze Alpiny jak i niektóre nowe 1din całkiem nieźle kosztuja i pewnie idzie to z właśnie z jakością oferowanego dźwięku. Ten Sony z wpisu to już dla kogoś z pasją i baza utworów odpowiedniej jakości. Niejednokrotnie brakuje mi porównania w odsłuchu między radiami we własnym aucie. Przyczyną jest multikombinacja: wyjmij, podłącz, odłącz, przełącz, zaczep kabel, drugi, piąty, dziesiaty i na koniec co? Spowrotem to samo tylko w
@audiohead o co mnie prosisz ? O 15k na odtwarzacz? Mówisz i masz .... 3....2...1..... Przelewik poszedł. A serio to nie qmq twojej wypowiedzi to na foto od Sony to kosztuje piętnastka ?
@audiohead nie to ty przezywasz bo epatują emocje z twoich komentarzy, ja chciałem zwrócić uwagę na wygląd odtwarzacza i jego możliwości podając przy tym jego cenę. Nigdy nie spotkałem tak drogich i sprzętów od Sony. Zresztą zdaje sobie sprawę z cen na rynku audio więc nie #!$%@? że coś przeżywam.
Dobrej nocy