Wpis z mikrobloga

@sorasill: To zostaje pogratulować różowemy (Ty już swoje 9 miesięcy temu zrobiłeś). Teraz wychowuj jak swoje i życzę wam:
- szybkiego porodu,
- krótkiego połogu,
- krótkiej żółtaczki i szybkiego wyjścia ze szpitala,
- przespanych nocy,
- braku kolek,
- aby syn (tak przynajmniej się domyślam) zaakceptował młodą tak jak to mój zrobił,
- bezproblemowego ząbkowania,
- szybkiego raczkowania i chodzenia

I NAJWAŻNIEJSZE !

Aby szybko nauczyła się mówić USUŃ KONTO
@kruprz o jakie podsumowanie ( ) jesli bedzie tak samo jak mój maly Janek to bedzie na prawde super :) mamy cesarke, niestety wiec porod bedzie ekspres, co nie zmniejsza dawki stresu.
@kruprz nie pozwola, bo operacja. Poprzednia.tez byla cesarka i ... no bylo #!$%@?. Duzo by pisac... chwila w domu, powrot do szpitala, 20 dni urlopu w dupe. No nie polecam, jednak tym razem znow nie udalo sie uniknac cesarki.
@sorasill: trzymam kciuki za różowego aby szybko do siebie wróciła. Szkoda, że naturalnie się nie dało bo u nas lekarz jajcarz się pytał przy zszywaniu czy nie dorzucić jeden szew więcej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tylko już nie pij i nie pal żebyś na porodówkę śmierdzący nie poszedł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oregon24 mysle ze wiekszy, bo bardzo niechcielismy cesarki przez poprzednie problemy, teraz troche taki bardziej przestraszony chyba niz postresowany jednak jestem, wszystko juz widzialem wiec wiem co i jak.
Szkoda, że naturalnie się nie dało bo u nas lekarz jajcarz się pytał przy zszywaniu czy nie dorzucić jeden szew więcej


@kruprz: @sorasill: jesli starszy maluch ma 1,5roku to wiekszosc lekarzy by naturalny odradzala, z tego co wiem.
Bratowa rodzila w podobnym odstepie czasu, pierwszy zaczal sie naturalnie, ale z powodu komplikacji skonczylo sie CC i potem lekarz mowil, ze naturalny dopiero po kilku latach ze wzgledow zdrowotnych bylby sugerowany.