Wpis z mikrobloga

Był ktoś kiedyś na jakimś maratonie filmowym w którejś z sieci kin?
Są jakieś przerwy,nie?
Polecacie na wypad z różowym czy nie bardzo?
Bo jeśli nie ma przerw i później będzie się chwalić rodzicom że ją dupa boli to to się może dla mnie źle skończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zastanawiam się nad horrorami w heliosie bo coś mi się obiło o uszy jakaś anabelle czy coś.
#kino
#filmy wiem że ten tag nie na miejscu ale potrzebuję informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#helios
  • 15
Bo jeśli nie ma przerw i później będzie się chwalić rodzicom że ją dupa boli to to się może dla mnie źle skończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@qwertty321: to powiesz, że ją boli od analu a nie siedzenia, haha fuckingcomedygenius.jpg

@qwertty321: zbliża mi się maraton horrorów w multikinie i jak zawsze to jest tragedia - masa gimbusów, którzy jaraja na sali swoje E-szlugi, często hałasują i zawsze jakiś minimalny alkohol przerzuca przez ochronę na wejściu do sali. Już pominę fakt, ze syf po wszystkim gigantyczny. Tak czy inaczej jak to wam nie przeszkadza to takie nocne maratony maja swój urok, ale ja na horrory nigdy więcej nie pójdę z wyżej wymienionych
szlugi


@Zysioo: używanie e-papierosów w kinach jest zabronione. Multikino zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób łamiących regulamin, bez zwrotu kosztów biletu.
Polecam zgłosić obsłudze.