Wpis z mikrobloga

Jest tu ktos kto chcialby mi pomoc wyjsc z gownodywizji w lolu? Na SoloQ w zasadzie juz mi nie zalezy bo nie pamietam kiedy przegralem tylko dlatego, ze druzyna przeciwnika byla lepsza, mnostwo trolli, debili, afkow, obrazalskich dzieciakow, chociaz jesli wolisz grac solo/duo to pewnie i tak sie zgodze :P Zalezy mi na flexie. Aktualnie g2 z zamiarem dobicia do diamentu. Poprzedni sezon platyna takze nie jestem jakims tam dziecialem, spokojnie :P
Po prostu nie mam znajomych, ktorzy graja w lola i sa wysoko. Meczy mnie gra z ludzmi, ktorzy nie ucza sie na wlasnych bledach, 2:7 to nie feedowanie, badz nie dociera do nich, ze wybranie nidalee do jungli vs maokai jest zlym pomyslem.
Chcialbym pograc z kims kto ogarnia metapicki, nie czejsuje za killem jak silver i potrafi obronic adeceka zamiast flashnac i dashnac tylko po to, zeby dorwac ich carry bedac jednoczesnie za daleko od umierajacej druzyny chociaz posiada ceceki i moglby odmienic przebieg kluczowego teamfightu.
Serwer to EUNE.
#leagueoflegends #lol #gry
  • 14
@ErykKanton: jakie boostowanie? Ja po prostu chce ogarnietego kolege do grania, ktory nie jest w g5 a nie kogos z mastera kto bedzie za mnie gry wygrywal. Chce poczuc radosc z gry a nie widziec idiote na lejnie po raz enty.
@Haraj: no to po to tu jestem nie? Przyszedlem zapytac czy jest tu ktos kumaty po czym radzisz mi zrobic to co robie.( _)

#!$%@? ludzie