Gorące dyskusje ostatnie 12h

Są w niektórych krajach bardzo dziwne z naszego punktu widzenia grzecznościowe obyczaje, z których my jako Polacy na pierwszy rzut oka się śmiejemy, ale po jakimś czasie przechodzimy nad nimi do porządku dziennego bo są one dla nas przyjemną odmianą od polskiej szarej rzeczywistości, do której jestesmy przyzwyczajeni.

Np. w Irlandii wszyscy się przepraszają, nawet jak Ty kogoś niechcący dotkniesz wózkiem w sklepie, to na bank ten ktoś Cię przeprosi; w Badenii wchodząc do pociągu czy tramwaju z rana wszyscy mówią do siebie Guten Tag, a w Marsylii w kolejkach wąskotorowych jeżdżących wokół miasta stoją żabojady w beretach i sprzedają bagietki i croissanty.

Naszła mnie taka refleksja bo ostatnio byłem zmuszony jechać o 6 rano autobusem w Polsce i wsiadł jakiś koleś, który do wszystkich zaczął mówić dzień dobry, a ludzie nic nie mówili tylko patrzeli na niego jak by był na jakimś mefedronie.
    #heheszki #podroze #przemyslenia
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

Śniło mi się, że Anna Lewandowska mnie bajerowała na seksy, a ja sobie pomyślałem, że nie mogę tego zrobić Polakowi rodakowi, który wygrał nam wyjazd na MŚ.

odpowiedzi (21)

Teraz wam zdradze sekret na trolling tysiąclecia.

Kiedy gadacie z jakimś typem musicie mu wbijać że przypomina wam jakiegoś aktora ale sobie nie możecie teraz przypomnieć jego imienia i nazwiska. Zmieniacie temat, dyskutujecie dalej i po jakimś czasie mówicie:
    -o właśnie sobie przypomniałem, przypominasz mi Piotra Swenda, tego polskiego aktora.
    Wiadomo, że pewnie większość nie wie co to za aktor ale poczują się skomplementowani i się uśmiechną.
    Kiedy wrócą do domu i zobaczą na necie kim jest ten rzekomo podobny aktor ukaże im się pic related.
    #oswiadczenie #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (47)