Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Miraski wracamy z kolejną niespodzianką i to nie byle jaką!

  Mamy dla was #rozdajo, ale tym razem jest kilka warunków do spełnienia. Nie wystarczy tylko plusować kochane boty ( ͡° ͜ʖ ͡°) aby wziąć udział w tym rozdajo należy spełnić wszystkie warunki! Myślimy, że warto, bo nagrodą będzie Xiaomi Mi 6 w najlepszej dostępnej wersji z pamięcią wewnętrzną 128 GB i ceramiczną obudową!

  Więcej szczegółów na temat tego telefonu znajdziecie tutaj:
  Xiaomi Mi 6 4G Smartphone - CERAMIC VERSION 6GB RAM 128GB ROM BLACK

  Zasady rozdajo
  1. Plusuj ten wpis
  2. Obserwuj profil @GearBest_Polska na wykopie
  3. W komentarzu umieść numer najciekawszego wg ciebie produktu ze strony Gearbest.com wraz ze zdjęciem do niego. W komentarzu przykład poprawnego wpisu. (Gdzie znajdę numer produktu?)
  4. Wśród komentujących spełniających wszystkie zasady 2.10.2017 wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas ten telefon.

  Z przyszłym miesiącu szykujemy sporo ciekawych promocji, dzięki waszym komentarzom na pewno dowiemy się, które produkty powinniśmy przecenić. Zapraszamy!

  #gearbest #xiaomi #rozdajo #telefony #mi6
  pokaż całość

  odpowiedzi (701)

 • avatar

  W bloku mieszkają jeden pod drugim odpowiednio:
  3 piętro – kilku arabów
  2 piętro – Grek
  1 piętro – Węgier
  parter – Niemiec i naprzeciwko Polak
  Araby tak zasrały kibel, że u Greka pękła rura i całe gówno zaczęło się rozlewać po jego mieszkaniu. Niestety Greka nie ma w domu, bo mu Niemiec kazał na mieście zbierać puszki w celu odpracowaniu długu. Gówno zaczęło przesiąkać do Węgra, Węgier leci po Niemca, żeby razem wpaść do Greka i Arabów i zrobić porządek. Zdziwiony słyszy od Niemca, że on nie będzie nic robił, bo i tak ma już trochę osraną chatę i może przyjąć więcej gówna. Smutny Węgier wraca do siebie i sam coś próbuje uszczelniać ale słabo mu to idzie. Niemiec zanim się zorientował co zrobił stoi już po pas w tym syfie. Nie może się już ruszyć z własnego mieszkania, więc woła Polaka. Polak wpada do Niemca a ten od razu z mordą, że w ramach solidarności Polak ma zabrać część tego gówna, bo on już sobie nie radzi. Polak protestuje, ale Niemiec mówi, że wypierdoli go z bloku jak się nie będzie słuchał. Blok w końcu jest jego. Polak dalej protestuje, ale w końcu Niemiec go przekonuje że na początek musi wziąć tylko trochę gówna i jak je rozsmaruje po całej swojej podłodze, to w sumie poza ogólnym smrodem, nikt nic nie zauważy. Koniec.

  #heheszki #neuropa #nachodzcy #islam #niemcy #wegry #bekazlewactwa
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • odpowiedzi (18)