Wpis z mikrobloga

Mireczki, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu sprawcy dzisiejszego ataku na mnie w #warszawa Taksówkarz wraz z dwoma innymi typami rzucił się na mnie pod PKiN wlewając wody do auta następnie rzucając butelką do środka pojazdu, którym wiozłem veturillo, ponadto zostałem pobity w centrum całego wydarzenia.
#taxihiv #uber
Pobierz F.....8 - Mireczki, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu sprawcy dzisiejszego ataku na...
źródło: comment_8qdxI0aJamL1c3DLmPsM98RIG20doXAD.jpg
  • 119
@Fire998 hmm rzeczywiscie jezdzisz w serwisie Veturillo wczesniejsze wpisy ma to wskazuja, wiec raczej nie fejk. Mozesz szczegoly opisac? Nie wiem moze stanales na ich swietym miejscu i sie wkurzyli, ale to ich nie usprawiedliwia od pobicia ciebie
@hpiotrekh: Cała sytuacja wyglądała mniej więcej tak, że spytałem ich o wyjazd z terenu, na którym się znajdowałem. Mając przepustkę, która nie działała wyśmiali mnie i kazali #!$%@?ć i samemu sobie poszukać. Odpowiedziałem że mógłby grzeczniej się wyrażać bo jestem z tej strony pierwszy raz i wtedy z sebixowym podejściem 'a co #!$%@?' zaczął iść w moim kierunku wlewając wody do auta i rzucając butelką w moim kierunku