•  

Hej!
    Mam pytanie, czy znacie jakieś dobre - mam na myśli możliwość rozpalenia ogniska, w miarę daleko od większego miasta, w pobliżu rzeczki/strumyka - pole namiotowe w okolicach tatr - Chochołów/Kościelisko - lub okolice Beskidu Żywieckiego lub okolice Pienin gdzie można wyskoczyć na weekend i odpocząć? Ewentualnie czy znacie miejsca - i tutaj chciałbym się skupić tylko na okolicy Kościelisko/Chochołów - gdzie można rozłożyć i rozpalić ognisko "na dziko" ale w miarę bezpiecznym miejscu lub na terenie pola namiotowego?
    Planuję mały wypad pod namiot w ten weekend i nie wiem gdzie się wybrać. Nie zależy mi na dostępie do bieżącej wody lub elektryczności :) ale zależy mi na ciszy, spokoju, bliskości natury :)
    #podroze #tatry #beskidzywiecki #pieniny #gory #las #camping #biwak

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kto ma taki kubek w domu daje plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #glupiewykopowezabawy #gownowpis

odpowiedzi (31)

Skoro feministki mówią, że za taką samą wykonaną pracę dostają średnio mniej pieniędzy niż mężczyźni xD to dlaczego według nich pracodawcy chętniej niby zatrudniają mężczyzn? Przecież jak za daną robotę można dać komuś mniej to oczywiste, że lepiej byłoby zatrudnić tylko kobiety. ( ͡º ͜ʖ͡º) Coś tu się na kalkuluje. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

# feminizm # zapraszamdodyskusji

odpowiedzi (39)

Rozdajo kąputerowe pieniondze.

Do wygrania 0.005 BTC( na 21-01-2018 00:06 to ok. 64 dolary ~ 218pln)
    nagroda przed wydaniem zamieniona na litecoin/eth dla mniejszej opłaty transakcyjnej

Warunek - bez zielonek i bez osób szkalujących patostreamy (z wyjątkiem #tucznik) i obserwowanie mnie

Losowanie przez #mirkorandom
    Koniec 21-01-2018 23:59
    #rozdajo #bitcoin #kryptowaluty
    pokaż całość

odpowiedzi (29)