•  

  Hej!
  Mam pytanie, czy znacie jakieś dobre - mam na myśli możliwość rozpalenia ogniska, w miarę daleko od większego miasta, w pobliżu rzeczki/strumyka - pole namiotowe w okolicach tatr - Chochołów/Kościelisko - lub okolice Beskidu Żywieckiego lub okolice Pienin gdzie można wyskoczyć na weekend i odpocząć? Ewentualnie czy znacie miejsca - i tutaj chciałbym się skupić tylko na okolicy Kościelisko/Chochołów - gdzie można rozłożyć i rozpalić ognisko "na dziko" ale w miarę bezpiecznym miejscu lub na terenie pola namiotowego?
  Planuję mały wypad pod namiot w ten weekend i nie wiem gdzie się wybrać. Nie zależy mi na dostępie do bieżącej wody lub elektryczności :) ale zależy mi na ciszy, spokoju, bliskości natury :)
  #podroze #tatry #beskidzywiecki #pieniny #gory #las #camping #biwak

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1. spadł śnieg
  2. norma jak na tę porę roku
  3. nobody kiers
  4. wróć
  5. wykop kiers, ŚNIEG, KURWA WARSZAWA, ALE NAJEBŁO, HALO WROCŁAF SŁYSZYMY SIĘ??? U WAS TEŻ? Halo tu szczebrzeszyn potwierdzam, widzialem bauwana. Tu zajączkowo, tu zajączkowo niepotwierdzam, POWTARZAM nie potwierdzam u nas sloneczko.
  #pasta #tworczoscwlasna #dziendobry

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  #heheszki #smiesznykotek #logikarozowychpaskow

  Nie jestem taka jak inne, zwykle nie robie tego na pierwszej randce

  Pol godziny pozniej:

  GFY

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Ja pierdole czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją podkurwiony, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)