•  

Hej!
    Mam pytanie, czy znacie jakieś dobre - mam na myśli możliwość rozpalenia ogniska, w miarę daleko od większego miasta, w pobliżu rzeczki/strumyka - pole namiotowe w okolicach tatr - Chochołów/Kościelisko - lub okolice Beskidu Żywieckiego lub okolice Pienin gdzie można wyskoczyć na weekend i odpocząć? Ewentualnie czy znacie miejsca - i tutaj chciałbym się skupić tylko na okolicy Kościelisko/Chochołów - gdzie można rozłożyć i rozpalić ognisko "na dziko" ale w miarę bezpiecznym miejscu lub na terenie pola namiotowego?
    Planuję mały wypad pod namiot w ten weekend i nie wiem gdzie się wybrać. Nie zależy mi na dostępie do bieżącej wody lub elektryczności :) ale zależy mi na ciszy, spokoju, bliskości natury :)
    #podroze #tatry #beskidzywiecki #pieniny #gory #las #camping #biwak

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. spadł śnieg
    2. norma jak na tę porę roku
    3. nobody kiers
    4. wróć
    5. wykop kiers, ŚNIEG, KURWA WARSZAWA, ALE NAJEBŁO, HALO WROCŁAF SŁYSZYMY SIĘ??? U WAS TEŻ? Halo tu szczebrzeszyn potwierdzam, widzialem bauwana. Tu zajączkowo, tu zajączkowo niepotwierdzam, POWTARZAM nie potwierdzam u nas sloneczko.
    #pasta #tworczoscwlasna #dziendobry

odpowiedzi (44)

#heheszki #smiesznykotek #logikarozowychpaskow

Nie jestem taka jak inne, zwykle nie robie tego na pierwszej randce

Pol godziny pozniej:

GFY

odpowiedzi (17)

Ja pierdole czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją podkurwiony, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (64)