•  

Pani ubrana jakieś 8tysięcy drożej niż ja, właśnie poprosiła mnie o sprawdzenie dla niej rozkładu #pkp, bo:

Wie Pan, ja to zawsze autem jeżdżę.
    Ehh, skąd tacy ludzie biorą pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #bekazpodludzi

•  

@looklikelance no tak, nieumiejętność ogarnięcia 3kolumnowej tabelki to NORMALNA SPRAAWA!

•  

@Motloch:
      1. Może sie śpieszyła, tez pare razy zapytałem konduktora z którego peronu jak biegłem na pociąg
      2. Niestety ale zauważyłem ze tacy ludzie właśnie odnoszą sukcesy, nigdy nie podróżowała pociągiem wiec jest to wiec ryzykiem by samemu czytać rozkłady, nie zauważy ze literka przy pociągu znaczy nie kursuje w te i te dni i po co ryzykować. Po prostu inteligentna decyzja. A ja jestem inny, wolałbym 3 razy z peronu na peron chodzić niż zapytać kogoś kto wie. Ze 2 razy straciłem tak kilka godzin

•  

@Motloch: Jeśli mówimy o papierowym rozkładzie na dworcu, to się nie dziwię, że ktoś sobie z nim nie radzi - przecież tam bywa i 200 przypisów dotyczących kursowania pociągów w wybrane dni. Pracowałem jako informator w zeszłym roku i jak tylko widziałem, że ktoś zaczyna przepisywać z rozkładu wszystkie godziny odjazdów do danego miasta po kolei, to zaraz szedłem z telefonem, pytałem kiedy chce jechać i sprawdzałem na konkretną datę - ludzie potrafili sobie przepisać np. "8:00 8:02 8:11", bo przez jakiś remont pociąg w wybranych okresach jechał kilka minut wcześniej/później i był wypisany jako kilka pozycji, nie zwracali też uwagi na kursowanie w dni robocze i weekendy, a często w weekend połowa kursów wypada. Potem by przyszli na dworzec na ten o 8:11, a akurat tego dnia on jechał o 8:02 i byłoby wielkie narzekanie na kolej. Niektórzy jeszcze twierdzili, że wiedzą co robią, tylko jak ich zapytałem co znaczą te przypisy, to się okazywało, że nie mają pojęcia jak działa ten rozkład.

•  

Pani ubrana jakieś 8tysięcy drożej niż ja, właśnie poprosiła mnie o sprawdzenie dla niej rozkładu #pkp, bo:

@Motloch: A co jeśli wpadłeś jej w oko i szukała pretekstu by zagadać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Motloch a sprawdziles jej? Jak widac umie wydawac polecenia. To styka aby zarabiac z pracy innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Podrywala Cię kolego, a Ty to zle odebrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

•  

@Motloch: o hui jestem podludziem bo kiedyś zapytałem jakiejś różowej z którego peronu odjeżdża mój ciapong, czy się orientuje. Ja pierdole, skąd się biorą tacy ludzie na tym portalu

•  

@Motloch: to co ona miala na sobie, ze wyceniles jej ubranie na 8100zl? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Motloch: ty to masz przygody Miciej ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@looklikelance no tak, nieumiejętność ogarnięcia 3kolumnowej tabelki to NORMALNA SPRAAWA!

@Motloch: jak ktoś nie jeździ pociągami to czasem te rozkłady faktycznie są mało intuicyjne.

•  

@Motloch: Niby przypał ale jednak nie, tym bardziej jeśli naprawde zawsze autem się wozi. Całe życie jeżdżę pks/pkp ale jak ostatnio poleciałam na to drugie, aby się zorientować kiedy będę miała jakieś połączenie to dowiedziałam się dopiero w okienku. Tak napierdolone w tym rozkładzie było, że koniec końców mój pociąg okazał się być pociągiem widmo, bo go jeszcze nie zdążyli na liście umieścić, a kursuje dzień w dzień :D

•  

@a__s: Ona była starsza od mojej mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Motloch: odpowiem Ci na to retoryczne pytanie ale sądzę, że będziesz miał kłopoty ze zrozumieniem sensu mojej wypowiedzi.
      - stąd, że:
      1 umieją poprosić o pomoc
      2 a jak czegoś nie wiedzą to potrafią zapytać
      3 przy wykonywaniu powyższych czynności nie odczuwają bezzasadnego wstydu...

Gorące dyskusje ostatnie 12h