Wpis z mikrobloga

ehh ja to chyba jakas staroswiecka jestem. Bylam w ostatni weekend w Krakowie na panienskim u dobrej kolezanki (pierwsza tego typu impreza na ktorej bylam), no ale ze ja mieszkam w Lublinie a ona w Krakowie to zaprosila mnie + kilka swoich kolezanek z krakowa ktorych w ogole nie znalam. Niektore z nich były już zaobrączkowane, co jest wazne. Impreza ogólnie udana, posiedziałyśmy chwilę w domu, jakieś zabawy typowe na wieczorach panieńskich a pozniej poszlysmy do klubu i co tam sie działo to przerosło moje pojęcie. Nie wiem czy to #lublin taki zacofany czy #krakow "nowoczesny" ale dosłownie każda z tych dziewczyn wliczając w to panne młodą, nie miały żadnych oporów żeby się świetnie bawić z obcymi facetami, gdzie przez zabawę nie mam na myśli tylko tańca ale również obmacywanie się i całowanie. W ogóle dwie koleżanki (w tym jedną mezatke) "straciłyśmy", bo jak sie pozniej okazalo, poszly z jakimis randomami do ich domow. Ja #!$%@?, jeszcze ta niemezatke jestem w stanie JAKOS zrozumiec czy usprawiedliwic, ale zeby kobieta ktora obiecywala wiernosc mezowi robila takie rzeczy? Moje zdanie o niej zmienilo sie o 180 stopni, mimo ze wydawala sie naprawde fajna. Ja chwile potanczylam ale przez wiekszosc wieczoru siedzialam przy barze i sączyłam drinka, obserwując co tu się odjaniepawla.
Wesele jest za tydzien a ja sie zastanawiam czy w ogole isc do takich fałszywych ludzi na impreze, moze jednak odwołam, cos sciemnie ze sie pochorowalam czy cos innego, nie wiem. Nie będę mogła patrzec jak kolejna zdzira przysiega swojemu przyszlemu mezowi wiernosc przed Bogiem, mimo ze 2tyg wczesniej zachowywala sie jakby nikogo nie miała.
Co myslicie? Isc na to wesele czy nie?
#truestory #coolstory #wesele #logikarozowychpaskow

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - ehh ja to chyba jakas staroswiecka jestem. Bylam w ostatni weekend w Krak...

źródło: comment_plQQrHKCQdmwCDfQ6WUth5EmLVJXpcFb.jpg

Pobierz

Isc na wesele w takich okolicznosciach?

  • Tak 46.9% (1270)
  • Nie 53.1% (1438)

Oddanych głosów: 2708

  • 147