•  

  #anonimowemirkowyznania
  Witajcie Mirki. Mam problemy z moim #rozowypasek

  Otóż często mnie denerwuje różnymi w sumie pierdołami, np po kilku dniach dowiaduję się że zrobiłem coś nie tak zamiast od razu mi powiedzieć. Albo mówi jedno, a później i tak często robi drugie, jak się jej spytam czemu mówiła coś a zrobiła coś innego to od razu atak na mnie "nie denerwuj mnie, o co ci chodzi?" itp.

  Jakiś czas temu nie wytrzymałem już, po normalnym pytaniu znowu był atak w moją stronę (podniesiony ton, pretensje) to się wkurzyłem, wyszedłem i trzasnąłem drzwiami. Od tego czasu #rozowypasek nie pozwala mi się dotknać. Każdy mój dotyk działa jak płachta na byka, od razu nerwy i wkurw. Od 2 tygodni nie mogę dotknąć swojej dziewczyny, ma do mnie uraz po tym że trzasnąłem drzwiami.

  Po tym wszystkim było u nas coraz lepiej, jednak wczoraj wieczorem znowu coś nie tak. SMS: "mam nerwy, chodzi o nasz związek", pytam co się dzieje, konkretnie? Przychodzi sms "nic, no nic", pytam czy chce pogadać bo mogę zadzwonić. Odpowiada, że nie chce. Dzisiaj też nie chce zadzwonić i pogadać. Tylko SMS. A ja nie lubię przez SMS "rozmawiać" na ważne tematy, albo rozmowa na żywo albo jeśli nie ma możliwości to przez telefon.

  Wiem, że po tej akcji mi nie ufa, nie czuje się bezpieczna przy mnie itp.

  Ten wpis wyszedł trochę jak #gorzkiezale i chyba tego też potrzebowałem. Ale sam już nie wiem co mam robić.

  Dziewczyna ma problemy z psychiką o czym oboje wiemy i rozmawialiśmy, do lekarza nie pójdzie ani do psychologa bo "sama sobie poradzi", problemy w domu i z przyjaciolkami, ktore ja skrzywdzily zostawiając.

  A ja chcę tylko żyć stabilnie, bez skoków nastrojów, wybuchów, pretensji itp. Wiele zaakceptowałem już, ale potrzebuję stabilności. Jeśli jej to powiem to usłyszę "ty to spieprzyłeś, ty się staraj teraz odbudować, ja nic od siebie nie dam, jedynie to że będziemy się spotykać". Dziewczyna nie pogodziła się z tym że trzasnąłem drzwiami.

  PS: Nie ma nikogo innego, jestem tego pewien.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Gorące dyskusje ostatnie 12h