Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa #woodstock #woodstock2017 #bekazpodludzi #bekazlewactwa

Ja mówię stanowcze NIE! Jednak miarka się przebrała!
Ten syf zostawiony przez zbieraninę ludzi, którzy jak widać nie zostali dostatecznie dobrze wychowami w szkołach i przez rodziców, przelała czarę goryczy. Jak można po sobie zostawić taki syf?!
Ja rozumiem, ze to było bardzo dużo ludzi, no ale każdy chyba po sobie umie posprzątać, nie zostawia za sobą takiego syfu w domu czy u znajomych.
Co na to wychowawcy tych młodych ludzi? Co na to pańśtwo, które pozwala na takie syfienie po okolicy? Czy nie da się tego jakoś rpzykładnie ukarać żeby drugi raz nie było takiego syfu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_25uNmjGAVBUqUBHO9SJ0iAvr9oSzfZ6G.jpg
  • 25
@Kempes: Stary ale WOSP wynajal forme, ktora ten syf ogarnie. A z drugiej strony ja bym nie spodziewal sie po 300tys tlumie, ze zostawi nalezyty porzadek.
@Grubsztyk Hejterku malusi, propaganda wrzucana przez takim baranów jak ty wygląda prześmiesznie w zderzeniu z rzeczywistością. Mam bekę z takich pystogłowych ludzi jak ty ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kempes: pieseczku prostaczku pokaż mi jeden wpis w którym wrzucam propagandę ale pewnie znowu uciekniesz bo porafisz tylko ten wasz syf tu postować a gdy ktoś pyta o konkrety to morde do kubła chowasz prostaku ja sie staram z chorych psychicznie jak ty nie śmiac tylko pisac ze zle czynią

@Grubsztyk Świnko hejterko, ja ci nic nie musze pokazywać bo sam dobrze wiesz jakie tu hejterskie kłamstewka szkolne serwujesz innym użytkownikom. Matka jest na pewno z Ciebie dumna, świnko hejterko ( ͡ ͜ʖ ͡)