Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakieś pół roku temu kupiliśmy Maserati Ghibli, trafiła nam się fajna używka na gwarancji w fajnej cenie.

Niestety zakup tego auta okazał się najgorszym wyborem w życiu.

Silnik to 3.0 Turbodiesel, świetnie brzmi i ma fajne osiągi, ale większość wizyt na stacjach bezynowych to je*any dramat...

Za każdym razem gdy podjade pod dystrybutor wyskakuje nagle dynamiczny sebek z tekstem ,,Łoo panie maserati to bede tankowal od razu te 98 turbo racing. Bogatemu to nie szkoda"
    Zawsze musze się tłumaczyć jak przed sądem, że to diesel...

Sytuacja z dzisiaj najprawdopodobniej podpisała wyrok na pozbycie sie tego auta...

- Ooo widze Maserati, co lejemy? 98?
    - Nie, diesel do pełna...

No i przy kasie okazało się, że jebany idiota zatankował mi benzyne. Najprawdopodobniej prośbe o zatankowanie diesla potraktował jak sarkastyczny żart.

Teraz stoje na stacji i czekam na assistance, bo jakiś debil nie potrafi zrozumieć co sie do niego mówi.

Mam nadzieje, że Rodzice nie będą na mnie źli :/

#zalesie #motoryzacja #pokazauto
    pokaż całość

odpowiedzi (102)

Nie ma to jak dostać od matki jedzenie do domu w worku na psie kupy :-(
    #heheszki #zwierzeta #psy

odpowiedzi (20)

Dobra wykop, robię #rozdajo może głupie ale raz się żyje, może komuś się przydadzą, może ktoś kolekcjonuje xd na pewno nie ja, a szkoda wywalać jak kogoś hora curka może być szczęśliwa, można też przykleić na zakola, jak kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zielonki nie biorą udziału, jutro o 18 ogłoszę zwycięzcę !
    Ten kto ma najbardziej hora curke ma największą szansę na wygraną !

odpowiedzi (22)