Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam Mirki, moja dziewczyna przebywa w Hiszpanii, coś ją ugryzło w brzuch i w szpitalu powiedzieli, że jak się będzie rozrastać to ma wrócić, ktoś się orientuje od czego taka opuchlizna?
    #medycyna #lekarz #ugryzienie

pokaż spoiler #heheszki #nsfw

odpowiedzi (42)

tl;dr

pokaż spoiler Szuakam transportu dla dwóch osób do wsi Sośno aby pomóc po nawałnicy

Mirki!
    Jak wiecie po tych nawałnicach większość wsi dalej nie jest jeszcze uprzatniętą, nie mówiąc już o stanie tamtejszych budynków. W dalszym ciągu potrzebna jest tam duża ilość nie tylko materiałów i benzyny (której nie ma w promieniu 50km) ale również wolontariuszy. Jako że z kolegą mamy ręce gotowe do pracy (i czyste serce #pdk ) szukamy transportu do wsi Sośno z #poznan dla dwóch osób dzisiaj wieczorem (lepiej) lub ewentualnie jutro rano (trochę gorzej). Czysto teoretycznie wystarczy nam samochod bo kierowcę mamy ale myślę że łatwiej znaleźć transport niż samochód.
    Plusujcie żeby więcej osób widziało.
    #pomocy #wykopefekt
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Czemu w Polsce ludzie się nie ubezpieczają, a potem jak przyjdzie nawałnica lub powódź, to potrafią tylko narzekać na brak pomocy?
    Powinni ją otrzymać tylko ci, którzy się ubezpieczyli, ale ubezpieczenie nie pokrywa 100% szkód. Reszta, która najwyraźniej wierzyła, że ich nic złego w życiu nie spotka, niech idzie do kościoła (lub zwróci się do boga) - bo to w końcu była ich kwestia niezłomnej wiary.
    Czemu to ja mam dokładać do: emerytur rolników, pensji górników, do funduszu kościoła katolickiego...itd?
    Krótko: Wypierdalać ze świętymi krowami w Polsce!
    #niepopularnaopinia #polska #ubezpieczenia
    pokaż całość

odpowiedzi (64)