Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki!

BIAUEK - REAKTYWACJA!

tl;dr:

pokaż spoiler Tworzymy opaski i bransoletki chłodzące, robimy kolejne #rozdajo i promocję - 40% na wszystkie produkty przez tydzień.

Nasza marka ICY FOX zajmuje się tworzeniem opasek i bransoletek chłodzących. Jak obiecaliśmy, tak robimy - uruchamiamy ponownie potężny kod rabatowy BIAUEK ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki któremu zrobicie u nas zakupy ze zniżką 40% (promocja obejmuje wszystkie produkty). BIAUEK będzie aktywny od 19.08 do 26.08 i należy wpisać go przy składaniu zamówienia (po prawej stronie zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz magiczne hasło).

Ponadto, aby nie zatrzymywać tej karuzeli rozrywki, robimy znów #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ jutro o 15:00 wylosujemy spośród plusujących 3 osoby, które wybiorą sobie dowolny produkt z naszej strony i wyślemy im go za darmo (w losowaniu biorą udział osoby, które mają założone konta na wypoku przed datą wpisu).

Wspominając poprzednią edycję, chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za zaangażowanie :) Wykop pokazał, że ma moc i potrafi zdziałać rzeczy, o których kosmonautom się nie śniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zależy nam na ciągłym rozwoju i udoskonalaniu produktu, dlatego też zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy kilka zmian:

- Na stronie pojawił się dział FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na najistotniejsze pytania, dotyczące naszych produktów. Mam nadzieję, że wszystko tam zamieściłam, gdybym jednak coś istotnego pominęła, dajcie znać ;)
    - Wprowadziliśmy 3 rozmiary bransoletki z uwagi na to, iz zależy nam, aby była ona jak najlepiej dopasowana do nadgarstka i w pełni wydajna
    - Pojawiło się 9 nowych wzorów opasek i 8 nowych wzorów bransoletek, które były również inspirowane Waszymi propozycjami. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, jednocześnie wciąż jestem otwarta i z ciekawymi pomysłami zapraszam na PW :)

Wołam @abbradon @dzoli @mucha1988 @szczekacz666 @Drejk @Zayaweczka @BlackWhite

Nasza strona
    Nasz FanPage

#cebuladeals #gadzety #modadamska #modameska #icyfox
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

Ziomek w tym roku bierze slub, jeszcze daty nie ma, a juz wjebany pod pantofel. Umowilem sie z nim na flaszke u mnie, po paru godzinach zadzwonil ze moze jednak ja wpadne do niego bo jego pizda marudzi, odmowilem bo nie lubie ani jej, ani latajacego pod nogami gowniaka i powiedzialem, zeby byl facet a nie cipa, powiedzial, ze przyjdzie, a za chwile dostalem smsa, ze jednak nie.
    Jak chcecie sie zenic Mircy, to upewnijcie sie ze Wasza wybranka nie jest jebanym housegestapo. Upewnijcie sie tez, ze nie jestescie cipami, ktorzy odwouja umowione spotkania, bo bezrobotna ksiezniczka zagrozila banem na cipe.
    Kalafiorki z octu wyborne.
    #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (97)

Ooo jaka marna podróba xD #facebook #thebestofmirko

odpowiedzi (21)