Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W końcu udało się ruszyć z firmą! Wykonuję nadruki technologią DTG na bawełnianych koszulkach polskiej marki PROMOSTARS. Korzystam z wysokiej jakości drukarki EPSON SC-2000 na oryginalnych atramentach. Na mojej stronie znajdziecie fajny kreator, w którym znajdziecie kilka tysięcy darmowych clipartów wektorowych i grafik PNG. (stronę jeszcze poprawiam, więc pewnie znajdą się jakieś babole ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby co napiszcie co nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  przechodząc do meritum mam dla Was drogie Mirki i Mirabelki prawilne #rozdajo spośród osób plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, którym za darmo wydrukuje i wyśle Wasze projekty.

  Zapraszam na moją stronę https://koszulki-dtg.pl

  Dodatkowe losowanie 5 koszulek odbędzie się dla osób, które zostawią laika ma moim facebooku
  Wszyscy biorą udział w losowaniu ( poza zielonkami, które założyły konto po tym wpisie)
  losowanie jutro o 14
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Jakiś czas temu do warsztatu przyjechal starszy Pan, chodził o kuli. W rozmowie przyznał się ze piec lat temu dostał paraliżu całej lewej strony ciała. Przyszedł o kuli, swoją lewą noge ciągnął po ziemi. Po tych kilku latach rehabilitacji zdecydował się wsiąsc do auta i być samodzielnym. Auto ma skrzynie automatyczną nie musi używać lewej nogi, tak samo z wycieraczkami wlacza je sprawną prawą reką. Problem był jeden, nie potrafi wlaczac kierunkowskazów, bał sie jezdzic bo to dla niego niebezpieczne, tak stwierdził.
  Starszy Pan miał już dosyć użerania się z NFZ o dofinansowanie o specjalny modul wraz z pilotem na kierownice gdzie bezprzewodowo mogłby wlaczac kierunkowskazy. Taki moduł dedykowany zapewne kosztuje cholerne pieniadza wiec sie nie dziwie, że starszego Pana nie było stac na samodzieny zakup tego urzadzenia.
  Powiedziałem, że pomoge i cos wymyslimy.
  Tak jak powiedział, przyjechal do mnie bo tylko u nas widział ostatnia szanse na pomoc. Spytał sie czy zaminie mu manetki od kierunkowskazow i wycieraczek miejscami. Oczywiscie jest to nie mozliwe.
  Powiedziałem, że pomoge i cos wymyslimy.
  Wtedy wpadlem na pomysł aby zamontowac najzwyklejszy sterownik zamka z odpowiednim programem. Szybki telefon do producenta sterownikow z pytaniem czy mi napisze program do tego sterownika. Stwiedził, ze nie ma problemu.
  I tak dziś zamontowałem sterownik a pilota umiescilem na kierownicy wedlug uznania starszego Pana. Guzikem otworz wl/wyl lewy kierunkowskaz a guzikiem zamknij prawy kierunkowskaz. Dodatkowo obok zegarów sa diody, ktore sygnalizują ktora strona jest wlaczona. (elektronika nie pozwala wlaczyc na zegarach bo nie dostaje informacji od modulu BCM)
  Zapewne komuś z was niespodoba sie takie rozwiązanie, ale zamysł był taki ze ma działac a nie wygladac.

  Tego mu brakowało do normalnej i bezpiecznej jazdy. Widok łez szczescia Pana jest bezcenny.

  pokaż spoiler Morał jest taki, ze warto pomagac bezinteresownie


  #cartechnik #samochody #motoryzacja #pomagajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  Zagadka wymyślona przez 6 letnie dziecko!!!

  Co to jest? Syczy jak wąż i wygląda jak wąż?

  Podpowiedź: To nie jest nic żywego. Występowało to w Biblii, Harrym Poterze i Małym Księciu.

  Nie jest to: róża, czajnik, lina, pociąg, konewka, gwizde

  Koleżanka zadała mi zagadkę i obiecuje za nią 0.5 litra wódeczki. Ktoś ma pomysł co to może być?

  odpowiedzi (37)