Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wszystkich plusujących zawołam 24 grudnia o godzinie 18:00 byśmy mogli sobie nawzajem złożyć życzenia (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #gownowpis #glupiewykopowezabawy #swieta

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Cześć :)
  Nie chce ktoś może trochę nasion #chili ? Kupiłem od #chilizgobim paczkę papryczek, skosztowałem każdej (piekło ale było warto!) i ususzyłem je i nasiona. Na zdjęciu można zobaczyć jakie miałem. Listę wraz z subiektywną oceną ostrości w skali od 1 do 10 muszę znaleźć.
  Jak ktoś jest zainteresowany to za cenę przesyłki mogę podesłać.
  A jak będzie 10 plusów to 1 osoba dostanie na mój koszt paczuszkę z każdą odmianą jaką mam (30 odmian). #rozdajo

  Dziękuję panie @gobi12 :)

  ___
  Kurde, szybko poszło te 10 plusów (。◕‿‿◕。)
  Losowanie przez #mirkorandom jutro koło 9 - 10 rano.
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  Wykopowicze...

  Wczoraj miała tu miejsce dość nieprzyjemna sytuacja, o której warto abyście wiedzieli. Ktoś podszywając się pod sklep medyczny zorganizował "rozdajo". Nowe konto, bez żadnej weryfikacji, ale i tak ponad 1800 osób postanowiło zaplusować fejkowy wpis. Zwycięzców ogłoszono i poproszono o bezpośredni kontakt. Jak się zapewne już domyślacie, żadnych nagród nie było. Co więc "wygrał" jeden ze zwycięzców? Jego dane trafiły w ręce obcej osoby, stworzono o nim nieprawdziwe znalezisko, w którym opublikowano jego imię i nazwisko, wizerunek, pomówiono go o oszustwa...

  Znalezisko udało się dość szybko zdjąć, choć i tak znalazło się 40 osób, które bez żadnej weryfikacji wykopały pomówienia dotyczące jednego z Was. Właściciel sklepu (ten prawdziwy) zamierza skierować sprawę na policję, do tego samego zachęcamy osobę, której dane wykorzystano do stworzenia znaleziska.

  Nie jesteśmy w stanie chronić Was przed takimi sytuacjami. Czytacie niebezpieczniki, zaufane trzecie strony, korzystacie z anonimowych loginów, anonimowych adresów mailowych, tora. Ale i tak okazuje się, że najsłabszym ogniwem w tych zabezpieczeniach jesteście Wy sami. Oddawanie swoich danych pierwszej lepszej zielonce, za obietnicę bluzy czy fartucha, to nie jest najlepszy pomysł... Wierzę, że kolejnym razem (to prośba również do plusujących i wykopujących wspomniane treści) będziecie znacznie ostrożniejsi.

  Dobrego dnia! :-))

  #wykop #bojowkaas #aswykopu
  pokaż całość

  odpowiedzi (142)