Wpis z mikrobloga

Ja Cie sune co sie odjaniepawliło niedawnoXD

Siedze sobie w kebabie i jem fryty. Obok stolik siedzi jakis sebiks dopakowany dosyc z kolega mniejszym i pija piwo.

Ogolnie w tym kebsie jest tak ze jak sie składa zamowienie podaje sie imie i czeka az zawołaja po odbiór.

No i wchodzi taki chłopaczek na oko z 20 lat i mowi: Dzien dobry kebaba poprosze i zamowił a Pani go pyta o imie. No i on śmieszek poza kontrolo odpowiedział cos w stylu Gandalf Szary hehehe.

W tym momencie wstaje wiekszy sebiks o z ryjem do niego:

-Nie słyszałeś ku...wo jak Cie Pani zapytała o imie grzecznie?
- no to podałem przecież hehehe
Dziewczyna za lada cos powiedziec chciała ale sekunda mineła i sebiks młodego jeb na glebe, rece do tyłu i ryja drze że ma tą Pania przeprosic ale to juz bo mu łapy połamie.

Inba sie zrobiła, obsługa zleciała i nawet ten kolega jego i go uspokajaja i sciagaja z młodego probuja tłumaczyc.
Laska zapłakana. Co sie okazalo.

Ze ten chłopaczek to jej brat i laska dla jaj mowiła do niego na Pan zapytała go o imię a ten podłapał i jej jajcarsko odpowiedział. A sebiks chciał zagrać obronce ucisnionych kobiet i dżentelmena ale zrobił z siebie debila. Jeszcze na koniec wyszedł zagotowany i jak na dżentelmena przystało rzucił do kobitki że jest ci...ą a młody ch...jem.

Nawet nie wiem jak to skomentować

#inba #patologiazewsi #patologiazmiasta #heheszki #lobuzkochamocniej #sebix #typowyseba
  • 22