Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwracam się z prośbą o pomoc,
jestem ze swoją dziewczyną jakieś 2,5 roku, współżyjemy ze sobą od jakiś kilku miesięcy. Kochamy się i w ogóle. Ona miała 2 partnerów przede mną, ja 0 kobiet. Problem polega na tym, że czasami miewam takie momenty załamania z tego powodu, że oddala dziewictwo komuś innemu, że ja tego już nigdy nie doświadczę. Kiedy rozmawiałem z nią na ten temat powiedziała mi, że dla niej to już nieważne, ze dawno o tym zapomniała. Nie wiem czy iść do jakiegoś psychiatry, zapomnieć i oświadczyć się jej, być z nią, czy się rozstać z tego powodu. Smutno mi że nie jestem dla niej pierwszym, że nie mam tak jak ona porównania. Ale z drugiej strony jestem hipokrytą, bo nie czekałem do ślubu kochając się z nią. Jestem załamany, bo nieważne jaką decyzję podejmę będzie źle: jak z nią będę to będę miał się za przegrywa, któremu ktoś żonę bałamucił, a z drugiej strony nie wiem czy nie zaprzepaszczę prawdziwej miłości bo jest mi dobrze. Mam nadzieję że podzielicie się doświadczeniami o ile ktokolwiek takie miał. #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Próbować być z nią?

  • Tak 60.4% (313)
  • Nie 39.6% (205)

Oddanych głosów: 518

  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę że wielu facetów, zwłaszcza takich mniej doświadczonych ma nieraz z tym problem choć mało kto to przyznaje (ale nawet tu się zdarzało i to nawet niedawno ktoś o tym pisał w anonimowychmirkowyznaniach). Możesz spróbować iść do psychologa, do psychiatry raczej nie, wygadasz się, przemyślisz to sobie, może nabierzesz innego spojrzenia. Mnie tam też to kiedyś gryzło i czasem wraca, zdarza się każdemu, może tylko nie komuś kto seksu w
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz bardzo kiepski punkt widzenia, powinieneś uwierzyć w siebie, w końcu "doświadczona dziewczyna była z prawiczkiem i nie uciekła!!!onenon1ne". A uwierz mi że niektóre dziewczyny wycofują się z takich relacji, faceci w analogicznej zresztą też. A tak serio, ciesz się że miała tych dwóch partnerów, kiedyś zrozumiesz dlaczego. Jeśli jest z Tobą, to znaczy że jej zależy, serio. Jedyny jaki problem ja widzę, czy za chwilę nie włączy Ci się