Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki jako iż 17-go miałem 30 urodziny ale dopiero dzisiaj doszedłem do siebie to robię #rozdajo
    do zgarnięcia jakaś dobra flaszka + troszkę słodyczy z wysyłką na mój koszt (osoba która wygra musi potwierdzić pełnoletność ale nie dowodem taty ( ͡º ͜ʖ͡º) ) oraz konto premium #netflix na 30 dni 4K ultra HD na 4 ekrany

Zasady banalnie proste:
    Flaszka + słodycze: zostawiasz plusa pod tym wpisem
    Konto NETFLIX: zostawiasz lajka na stronie https://www.facebook.com/mamsmakanaraka/
    Plusując ten wpis oraz FB zwiększasz swoje szanse na najeb@nie się flaszką i orzyganiu słodyczami przed ulubionym serialem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zielonki dupa cicho. Losowanie w piątek 22.09.2017 poprzez mirkorandrom
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

dajcie pare plusów na zachętę to się w tym wykąpię

odpowiedzi (50)

Shit just got real! #pepe #kekistan #smutnazaba #rozdajo #przegryw

Dziś w rozdajo lateksowa maska Pepe - idealnie zakrywa zakola! ( ͡° ͜ʖ ͡°) symbol ludzi, którym delikatnie mówiąc nie idzie w grze zwanej życie. Symbol przegrywów, stulejarzy i no-life'ów. Gwiazda 4chana i mikrobloga na Wykopie.

Zaplusuj ten wpis, wśród plusujących do godziny 21 wylosuje maskę, wysyłka na mój koszt.

Maska Pepe i Polak Nosacz będą też do wygrania na #wroclawskiewykopparty

Jak zwykle przy moich rozdajo daję link gdzie można ją kupić - KLIK - na hasło PEPE darmowa dostawa na wszystko + kilka maści na ból dupy gratis ;)
    pokaż całość

odpowiedzi (25)