Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kochani już po!
    Całe szczęście skończyło się na pękniętej miednicy.
    Rany, które na pierwszy rzut oka wyglądały jak coś poważnego okazały się być "większym przetarciem" Weterynarz zaszył co mógł podał antybiotyk, przeciwbólowe i powiedział że miesiąc i miednica się zrośnie. Żadnych urazów wewnętrznych Pani nie wskazała. Teraz tylko obserwować czy robi siku i kupę a jutro na zastrzyki.
    Zgodnie z ustaleniami wołam plusujących.
    #pokazkota #koty #kitku
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

#logikaniebieskichpaskow
    Mąż koleżanki, nazwijmy go Tomek, miał na karcie debetowej zdjęcie papieża z tym ohydnym żółtym filtrem.
    Czy domyślacie się jaki miał do niej PIN? Domyślacie się.
    Czy wiecie kto jeszcze się domyślił? "Znalazca" portfela Tomka.
    Tomek zabalował pewnego piątku, a brak portfela zauważył w niedzielę przed wyjazdem na zakupy. Zanim Tomek zablokował kartę, zostało przy jej użyciu wypłacone z bankomatu 2,5 tysiąca złotych, trochę ponad jego miesięczną pensję.

Inb4 biskup Urban, ale w całej historii najbardziej zaskoczył mnie fakt, że dorosłego, żonatego mężczyznę bawią niewybredne żarty z papieża. Mimo wszystko szkoda mi go, finału historii jeszcze nie ma.
    pokaż całość

odpowiedzi (100)

W pracy afera. Managerka złożyła wypowiedzenie. Dyrektor filii podpisał i dokumenty poleciały do biura prezesa. Od poniedziałku jest ryk, płacz i obarczanie wszystkich winą. Managerka chciała poszantażować dyrektora i była pewna, że nie podpisze jej wypowiedzenia, tylko będzie ją prosił żeby została, bo jest fantastyczna.
    Teraz jest w depresji, bo musi odejść.

xD
    #pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (27)