Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć wszystkim, wołam wszystkich z mojego majowego znaleziska dotyczącego skradzionego roweru LINK.
    Sprawa została zgłoszona na policję. Wczoraj otrzymałem list z Prokuratury Rejonowej, Wydział Karny.

Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak, że gościa złapali i ma przybity czyn z art. 278 ust 1 kk w związku z art. 64 ust 1 kk i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieplutko pozdrawiam!

PS. Nie ogarnąłem jak działają mikrolisty i myślałem, że muszę wołać do nowego znaleziska więc wołam tutaj wszystkich zainteresowanych moją sprawą z maja
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Jak mam kurwa zaczac cwiczyc jak wracam po pracy i padam na ryj kurwa i nie mam sily nawet siedziec i nic mi sie nie chce

Jakieś pomysły? Amfetamina? Wiem że to wszystko głupio brzmi, ale poważnie pytam.

#silownia #mikrokoksy #pytaniedoeksperta #przegryw

odpowiedzi (94)

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
    Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
    Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
    Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
    Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
    #coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (122)