Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  OFERUJEMY:
  -atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premii
  -praca w młodym dynamicznym zespole
  -wypłatę na czas
  -możliwość podania ręki szefowi

  #praca #pracbaza #januszebiznesu

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Grubasek dziś niestety odszedł, jest mi tak niedobrze, że nie wiem co mam ze sobą zrobić.. Taki był, nie chcę pokazywać jak wyglądał już przy końcu... Będę za nim strasznie tęsknił. #pokazkota #koty #kot #kitku

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Kurwa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napierdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

  Chociażbyście mieli kolejny dzień napierdalać martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie kurwa, że gluten czy inny biały cukier.

  I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

  W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

  #mikrokoksy #silownia #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)