Wpis z mikrobloga

Nie moje, ale wklejam by było tu jeszcze raz bo to złoto:

Wyjaśni mi ktoś jak to jest, że 99% ludzi (szczególnie dziewczyn) lubi ciągle wychodzić z domu i przebywać z innymi nudnymi normikami? Rozumiem jeśli takim "wyjściem" miałaby być wycieczka do jakiegoś fajnego kraju i dobrego hotelu, dodatkowo wypadzik do burdelu, ale ludzi bawi siedzenie w jakimś pubie, albo w obsranych krzakach nad Wisłą wśród rozkrzyczanych studentów prawa, już wolę pooglądać Project Lady w TV xD Szkoda marnować życie na wychodzenie z ludźmi, nie ma z tego żadnego zysku, nie da się dowiedzieć niczego nowego, no bo jak od kogoś kto życie spędza na imprezowaniu, albo jakimś gówno hobby i jedyne co ma w głowie to rozkład klubów w mieście xD Śmieszą mnie ci wszyscy stulejarze #tfwnogf #przegryw #stulejacontent którzy płaczą, że nie wychodzą z domu i nie mają dziewczyny, która by im kazała z tego domu wychodzić dzień w dzień, przecież #!$%@?ć można. Polecam się zająć po prostu sobą i starać wybić się ponad przeciętnych ludzi (czyli normików), a nie stać się jednym z nich, zmarnować życie na przebywanie wśród bandy kretynów i potem pracować w korpo i zarabiać 3000 w wieku 30 lat. Jedyny minus to, że trzeba wydawać hajs na #roksa jak się nie jest aseksualnym, ja wydaję jakoś 2500 na miesiąc minimum (a jakiś nudny normik wydaje 250 na drinki dla karyn bo ładnym dziewczynom imponuje wychodzenie z domu, reszta jest brzydka xD) przez wysokie libido od wbijania omnadrenu, tak to zerowe kontakty społeczne to byłoby życie już w 100% idealne. ( ͡º ͜ʖ͡º) Doceńcie stuleje to, że jesteście sami.

#roksa
#tinder
#przegryw
#stulejacontent
#tfwnogf
#podrozujzwykopem
  • 10
@Tiestowiron serio się ruchasz jak jakiś normik? Jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie