Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ach ten #rakcontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Pozdrawiam cieplutko panów policjantów.
  #rowerowawarszawa #rower #facebookcontent

  odpowiedzi (142)

 • avatar

  Mirki, co myślicie o pomyśle, żeby dodać znalezisko w formie poradnika motoryzacyjnego dla osób szukających samochodu używanego? Mam dość duże doświadczenie w branży, zarówno jeśli chodzi o same samochody jak i ich naprawy po różnych awariach, mógłbym się podzielić swoją wiedzą. Zastanawiam się, czy lepsze byłoby właśnie znalezisko czy nowy tag, pod którym można by zadawać pytania. Zbieram też listę osób, które mógłbym zawołać w razie ewentualnego powstania znaleziska, żeby pomogły trochę go rozprzestrzenić.

  #motoryzacja #mirekhandlarz #otomoto #januszebiznesu
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

 • avatar

  Ja pierdolę xD

  Ludzie w Polsce nie potrafią dyskutować czy negocjować.

  Właśnie kobieta odmówiła mi mieszkania do wynajęcia, pomimo przygotowanej umowy.

  Dlaczego?

  Bo miałem czelność wytknąć klauzule abuzywne oraz kwoty wpisane w umowę, które nijak się miały do tego, co zostało wynegocjowane oraz na sam koniec Pani twierdziła, że za tyle co wynegocjowałem jej się nie opłaca i ona chce inną kwotę, dodatkowo wjebała w umowę dwukrotność ustalonej kaucji oraz szereg mniejszych bzdet niepokrywających się z ustaleniami.

  Teraz będzie kolejnym chętnym płakać, że chlip to już druga para, która przetrzymała mieszkanie, a nie doszło do podpisania umowy, chlip jestem stratna, DAJCIE WZRUSZAJĄCĄ MUZYKĘ.

  Napiszę wprost - jeśli nie macie czasu na nieodpowiedzialnych ludzi - unikajcie mieszkania 2-pokojowego na ul. Pałuckiej. Ładne, sensowne mieszkanie, ale skoro właścicielem jest troll, to niedziwne, że kwitnie puste od połowy lipca.

  #wroclaw
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)