Gorące dyskusje ostatnie 12h

#tinder
    Jak dalej pociągnąć rozmowę? Czy robię to dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (30)

A teraz wam powiem jaka jest różnica jak chodzicie z polką, a jak chodzicie z Mangozjebką .
    Jak chodzicie z polką to mało inteligentna, wiecie wychowana w biedzie, taka prosta, gdy słucha muzyki
    to wybiera pomiędzy cypiesem a popkiem, a jak zadasz jej poważne pytanie typu

jak myślisz, gdyby III Rzesza nie musiała pomagać Włochom, to czy inwazja na Rosje, mogła by się im udać?
    W pierwszej chwili polka głupio się zaśmieje, a potem każe powtórzyć pytanie, następnie powie, że ona to się
    nie interesuje takimi rzeczami (ona się w sumie niczym nie interesuje) i pokaże wam jaką torebkę kupiła sobie jakaś Kinga Rusin.
    Najlepsze rzeczy się dzieją gdy rozmowa zaczyna schodzić na temat seksu, bo polki to najchętniej w ogóle by go
    nie uprawiały. Zaczynają się pocić, denerwować, zmieniać temat.

Jak chodzicie z Mangozjebką to jest luz totalny. To są zazwyczaj kobiety oczytane, bardzo intelientne, otwarte, posiadające wiedzę w wielu dziedzinach. Taka dziewczyna to zazwyczaj w wyborze muzyki wibiera pomiędzy Wagnerem, a Griegem.

pokaż spoiler sugerowanie, że polki w ogóle wiedzą kto to xD

One zazwyczaj same zaczynają rozmowę, bo mają o czym porozmawiać w przeciwieństwie do polki która pyta

"Gdzie pracujesz?"
    "ile zarabiasz?"
    "czym jeździsz"

i tak się patrzy na tą kasę.

Mangozjebki nie są materialistkami, one nie patrzą na pieniądze w wyborze partnera, nawet na wygląd nie patrzą,
    a na to co sobą reprezentujesz.
    W kwestii seksu to są bardzo otwartę, bo wiedzą jak czerpać przyjemność z życia i doskonale wiedzą
    jak zaspokoić partnera. Zazwyczaj wystarczy schodzić na tematy związane z gatunkiem hentai, a ona od razu się
    zorientuje o co chodzi.
    #mangowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

Cześć Mirki. W związku z tym, że mój ostatni wpis został usunięty przez moderację z gorących bez podania przyczyny robię ostatnie #rozdajo. Dziwi mnie takie postępowanie administratorów tego portalu z uwagi na fakt, że często popierają akcje typu obrona wolności słowa, strajki kobiet itp.

Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi od @Moderacja, @a__s, @m__b odnośnie przyczyny usunięcia mojego wpisu. Ciekawa sytuacja bo w żaden sposób nie złamałem regulaminu więc wpisu ogólnie usunąć mi nie mogli ale z gorących go wyrzucili.

Link do wpisu:
    https://www.wykop.pl/wpis/27443613/uwaga-mirki-rozdajo-do-rozdania-mam-klucz-steam-do/

Rano gdy miał około 400 plusów został usunięty z gorących.

Co do rozdajo to w tym wpisie do zgarnięcia klucz steam do Tomb Raider

http://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/
    Wyniki jutro

Aha i wrzucam jeszcze filmik demo Presearch - bo mogę.

#oszukujo #moderacjacontent #presearch #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (6)