•  

Compaq LTE 5300@5400 z roku 1996. Pentium 150 MHz (P54C), 48 MB RAM, Cirrus Logic 7543PCI 1 MB :) VRAM, ESS ES1688, HDD 5 GB - szał :).
    Zdobyłem oryginalny case Compaq. W środku CD-ROM i FDD na drive bay, dwie karty sieciowe - faxmodem i ethernet pod PCMCIA.
    Cała idea zatok Compaqa była genialna. Po lewej drive bay. Jeden pstryk i wymieniało się napęd. Po środku HDD bay, klapka w dół, odblokowujemy suwak od dołu, ciągniemy za jęzorek i dysk już uwolniony. Po prawej stronie battery bay. Bateria miała taką tajemniczą zaślepkę. Otóż można byo zainstalować ją w lewej zatoce, zasłonić powstałą dziurę i pozbawiając się napędu FDD lub CD cieszyć się.. dwoma bateriami.
    Niezniszczalne urządzenie. Ten laptop przeleżał kilka lat w porzuconej furgonetce, a jednak dał się odnowić :)

I jakby co: Mogę sprzedać ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #starekomputery #ciekawostki #gimbynieznajo #historiainformatyki #komputery

•  

@secondfloor: LTE 5300 ? A co to za dzika częstostliwość ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
      A tak serio to zazdro, też kiedyś chciałem sobie kupić taki archaiczny sprzęt jako pamiątke dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Robimy listę najgorszych rzeczy, jakie można zrobić na wczesnym etapie znajomości damsko-męskiej (ew. jednopłciowej jak ktoś jest "tamtej" orientacji). Coś, co natychmiast odrzuci drugą stronę.

1. Użalanie się nad sobą
    2. Przyjście na spotkanie w nieświeżej kondycji np. prosto po fizycznej tyrce bez prysznica po drodze
    3. Przyznanie się do posiadania konta na wykop.pl

#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Co za pojebana akcja. W sobotę mój #rozowypasek zaprosił mnie na imprezę. Wszystko było fajnie. Świetnie się bawiłem. Wódeczka, zakąseczka. Wszyscy weseli. Nawet jakieś loszki same prosiły do tańca. Całość trwała niemal do rana. Jest tylko jeden mały problem. Obudziłem się w niedzielę z pic rel. Nie wiem teraz co się odjebało i co o tym myśleć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler A tak na poważnie, to zgodnie z tradycją wśród plusujących Mireczków i Węgierek wylosuję 3 osoby, które dostaną ode szczęśliwych nowożeńców po flaszce wódki weselnej. Jedyny warunek: wylosowane osoby muszą być pełnoletnie.

#zwiazki #slub #wesele #chwalesie #rozdajo
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)

jakis czas temu padlo pytanie do jacy jakie ma marzenie a on na to ze nie ma marzen. byl to jak dla mnie jeden ze smutniejszych momentow.. chyba sie to zmienilo, teraz jaca pewnie siedzi w kuchni, zwija pety i marzy o pieknej dzialce na odludziu, spalinowej kosie, ogromnego przycinaka i zadbanego kampera.. ale zamiast tego ciagle wrzeszczy na niego menelica i zgniata wszystkie marzenia w zarodku..
    #danielmagical

odpowiedzi (19)