Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamięta ktoś xDDDD?

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Cześć mireczki!

  Potrzebujemy Waszej pomocy!

  Szukamy nowego hasła reklamowego, promującego nasz portal. Z tej okazji organizujemy mały #konkurs oraz #rozdajo.

  Zasady są bardzo proste:
  -Najlepsze hasło z komentarza trafi na nasze banery, a jego autor otrzyma jednorazowy aparat do zdjęć pod wodą Fujifilm Quicksnap Waterproof (jak tu)
  (oczywiście hasło nie może być wulgarne, rasistowskie etc).

  -Dla bardziej leniwych mamy 10 fidget spinnerów LUB 10 losowych kluczy do wykorzystania na platformie #steam. Wystarczy, że zaplusujecie post i w komentarzu wpiszecie, co chcecie wygrać.

  Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć udział w obu formach naszego #rozdajo :).

  Powodzenia!

  #podroze #marketing #breakplan #podrozujzwykopem #turystyka #wakacjezmirko #rozdajosteam
  pokaż całość

  odpowiedzi (131)

 • avatar

  #dziendobry

  jakim trzeba być DEBILEM żeby palić #papierosy xD masz na paczce napisane co Ci grozi robiąc to, ale to ignorujesz... że jesteś takim głąbem to na każdej paczce umieścili Ci zdjęcia aby Ci to wszystko zobrazować...to, że PALENIE ZABIJA ale wy nadal nie widzicie w tym problemu i udajecie że lubicie "puścić sobie dymka" bo "trzeba na cuś umrzeć" a za 30 lat będzie płacz "kuuurła ile bym dał aby mieć zdrowe płuco i żebym mógł się przejść na dłuższy spacer" nie kurwa nie możesz zjebie bo paliłeś papieroski które doprowadził do przewlekłej obturacyjnej choroby płuc lub nawet do śmierci głąbie xD po co Wy to sobie robicie? wiecie jak wasi bliscy przez to cierpią? nie bądźcie egoistami pokaż całość

  odpowiedzi (124)