Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

  Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

  #homoseksualizm #zenada #cotusieodpierdala
  pokaż całość

  odpowiedzi (105)

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  Zawsze byłem uczniem trójkowo-czwórkowym, nie wyróżniałem się w szkole niczym szczególnym, może poza kilkoma umiejętnościami, które w szkole nie były zbytnio doceniane, a które obecnie są u mnie podstawą pracy (znajomość języka i umiejętności informatyczne). Wiedzy tej też nie nabyłem w szkole, są one raczej efektem własnej chęci posiadania takiej wiedzy i zaspokojenia mojej ciekawości. Często niektórzy nauczyciele próbowali wmówić mi, że będę biegał z łopatą. Poszedłem na studia, zakończyłem je licencjatem, z własnej woli przerwałem magisterkę, a teraz? Właśnie odbieram CV od koleżanek ode mnie z klasy, które zawsze miały średnią ~5.0 i były głaskane przez nauczycieli.
  A na zdjęciu kwiatek, który urzekł mnie najbardziej
  #pracbaza #madki #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)