Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W tym wątku wrzucamy wozidła dla typowych grzybów, kapeluszników i Januszy wszelkiej maści. Zaczynam: #honda City ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motoryzacja #samochody #carboners #januszemotoryzacji

  odpowiedzi (160)

 • avatar

  Jest tu jakiś prawnik albo inny ekspert? Dzisiaj na Aquaparku we #wroclaw jest saunarium "tylko dla kobiet". Czy jeśli tam pójdę i odmówią mi sprzedaży biletu to czy mogę wezwać policję zgodnie z art. 138 Kodeksu Wykroczeń:

  Kto, zajmując się zawodowo świadczeniem usług, żąda i pobiera za świadczenie zapłatę wyższą od obowiązującej albo umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia świadczenia, do którego jest obowiązany, podlega karze grzywny.

  Jeśli odmowa wydrukowania ulotek przez orientację seksualną była podciągnięta pod ten artykuł, to czy odmowa sprzedaży biletu ze względu na płeć także może być? Pytam poważnie.
  #prawo #pytanie #pytaniedoeksperta
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Przez 30 lat samochody zmieniły się nie do poznania. Praktycznie każdy ma ABS, większość ESP, a janusze nadal swoje... Jak tylko rozpoznasz poślizg, to hamuj i kontroluj ruch pojazdu. Daruj sobie wyciąganie gazem, jak nie masz doświadczenia rajdowego, to po prostu przypieprzysz w coś z większą prędkością. Hamuj, bo w ten sposób zmniejszasz prędkość, masz szansę ogarnięcia toru jazdy dzięki systemom i minimalizujesz ryzyko uszkodzeń ciała.

  #oswiadczenie #samochody #motoryzacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)