Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czy ludzie spoza konurbacji górnoślaskiej są świadomi istnienia konurbacji górnośląskiej?
  Czy wiecie, że na górnym Śląsku i w Zagłębiu 19 miast leży zaraz obok siebie, zwykle bez przerw w zabudowie, mają jedną sieć tramwajową obejmującą 13 miast(a w takim trójmieście tramwaje nie wyjeżdżają z Gdańska xD) i liczą łącznie ponad 2 miliony mieszkańców tworząc wlaściwie jedno duże miasto, wielkości Warszawy, albo od niej większe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Mam wrażenie, że mało kto spoza Górnego Śląska to wie, pewnie wyobrażają sobie, że te śląskie i zagłębiowskie miasta, jak Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Bytom Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza to są osobne miasta, leżące w oddaleniu, jak np. Rzeszów i Przemyśl itp. Tymczasem ja mieszkając w Katowicach moge sobię iść po Osiedlu Tysiąclecia i nawet nie zauważę, że opuściłem Katowice i jestem już na Osiedlu Ryszki w Chorzowie, nadal wokół są bloki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Mam wrażenie, że zwłaszcza ludzie z #warszawa myślą, że są jedynym dużym miastem w Polsce, a reszta to wieś, na serio myslicie tak? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #gop #gornyslask #katowice #sosnowiec #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Mirki, Mirunie obiecałem #rozdajo na #dzienojca

  Trochę mi głupio, bo to trzeci dzień pod rząd jak robię rozdajo i zawalam mirko nic nie wnoszącą treścią, ale skoro przesyłka ma dojść do piątku, losowanie musi być jeszcze dzisiaj, żebym jutro zdążył wszystko wysłać. Także sorry za to, obiecuję że póki co się uspokoję, nic rozdawać nie będę i dopiero po czasie jak zrobię jakieś nowe fajne świecące rzeczy pochwale się co to nowego wyszło.

  Dwa komplety, dla dwóch ojców. Raczej gówniany prezent, ale jako dodatek mam nadzieję, że się któremuś spodoba. I że to nie będzie jedyny prezent jaki dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio. Ktokolwiek to wygra - no weź mu coś dokup, spłodził Cie w końcu do cholery xD

  Poprzednie rozdajo wygrali: @k0nr i @Fajno. Gratulacje dla Was, odezwijcie się na PW do mnie. (tutaj losowanie

  Miałem wołać ludzi do rozdajo, ale dopiero po czacie dowiedziałem się że jest zakaz na wołanie przez #mirkolisty także muka, przykro mi.

  Powodzenia! :)

  PS: dzięki Mirki. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  PS2: to taka konsola (zapomniałem dodać swojego tagu #rozkminkrzaka)
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  W związku z jutrzejszym meczem reprezentacji Polski, i sporym zainteresowaniem tym wydarzeniem, postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym :) Za każdą bramkę strzeloną jutro przez Polskę, wpłacam na wybrany cel charytatywny 10zl pomnożone przez liczbę plusów
  200 plusów x2
  250plusów x2,5
  500plusów x5
  itd. :)
  Propozycje zrzutki którą wesprzeć możecie podawać w komentarzach :)

  #mecz
  #mundial
  #mundial2018
  #rozdajo
  #pomagajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)