•  

Muszę pochwalić MX Revolution.
    9 letni przebieg i nadal działa bez zarzutu, jedyny mankament to wytarta obudowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie żałuję ani złotówki wydanej na nią.
    Ergonomia i produktywność pracy na najwyższym poziomie, akumulator nadal trzyma przyzwoicie, scrollowanie to bajka, tysiące rund w COD itp itd, dziękuję #logitech za kawał dobrego sprzętu!
    #komputery
    #pcmasterrace

źródło: nadmysz.jpg

•  

@UnitrA: Nie no, ale moglbys ja czasem wytrzec x)

•  

@UnitrA seria Mx to w ogóle sztos sztosow. Miałem dwie mx700, jedna z nich oddałem po roku czy dwóch, ze względu na wytarta farbę, wymienili za darmo i błyskawicznie na mx1000!, bo akurat wszedł na rynek. Efekt taki, że kupiłem później mx1000 w zamian za drugą Mx700, a po paru kolejnych latach zmieniłem na revolution właśnie. Mam ją około pięciu lat i nigdy nie byłem taki zadowolony z jakiejkolwiek myszki. To jest po prostu sztos, a ja pozostaje wierny marce logitech już chyba na zawsze i obowiązkowo klawiatura i myszka musi być od nich. Polecam.

Edit
      Dodam, że pierwsza mx700 dostałem na gwiazdkę od rodziców, kosztowała wtedy ponad 400 zł, a miłość do serii została do dziś.

źródło: fromapp.jpg

•  

@UnitrA: MX518 11 lat, działa cały czas i nawet w cs daje rade.

źródło: i.imgur.com

+: UnitrA
    •  

@UnitrA: zawsze chciałem ja miec o jest genialna.

•  

@bi-tek: Chyba nie ma jej już w sprzedaży, nie wiem czy te nowsze są tak samo trwałe, ale z tego, co widzę, są też niezłe np mx master 2s

•  

@UnitrA: używki sa albo jakies powystawowe. Teraz mam 3 inne logitechy i jestem zadowolony

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (9)

Masz piłeczkę, jak nie dotkniesz nie będziesz wiedział, jak wygląda. AAAA NIE DLA PSA TO XD
    #meczgif #mecz

GFY

odpowiedzi (21)

1. Załóż sobie tindera z ciekawości.
    2. Gadaj z całkiem fajnym gostkiem.
    3. Umów się na jutro.
    4. Po kilku godzinach pisze, że się zabije, a ja wcale nie chcę się z nim umówić.
    5. Pisze, że koledzy specjalnie sobie znaleźli dziewczyny, bo on jest genetycznie (wtf xD) od nich gorszy i żeby mu zrobić na złość i go upokorzyć xD
    6. Smęci, że nie może sobie znaleźć dziewczyny i nie wie jaki może być tego powód xd
    7. Chuj kurwa kłamiesz głupia dziewczyno wcale Ci się nie podobam i dlaczego napisałaś, że Ci się nie podobam (XDDDDD nic takiego miejsca nie miało), a dziesięciu innym pisałaś na pewno, że są cudowni xD
    8. Zjedź idiotę z góry do dołu.
    9. Uueueuueue byłaś wczoraj milsza, a w ogóle to Ci się nawet nie podobam, to po co kłamiesz xDD
    10. Ja pierdole.

#tinder
    pokaż całość

odpowiedzi (65)