Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zdjęcie zostało zrobione chwilę po tym, jak pierwszy raz w życiu zamontowałem ekran z zepsutego laptopa w laptopie, który jeszcze śmiga, ale miał rozlaną matrycę. Z prawej strony widać moją wyczerpaną asystentkę.

  #historiajednejfotografii

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Spodnie specjalnego przeznaczenia.
  #modadamska

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Dzień dobry albo dobry wieczór Mireczki. Chciałem zawołać wszystkich plusujących ten wpis ale nie wiem jak i może szkoda im dupę zawracać. A chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za całe wsparcie jakie mi okazaliście. Nie wierzyłem w potęgę mirko aż tak. Powoli stopuję z piciem (stopniowo) bo w końcu obowiązki wracają, a nawet przybywają. Codziennie wyobrażałem sobie tego posta inaczej i połowy nie pamiętam. Siedzę w domu rodzinnym, rozważam czy wracać do #lodz czy szukać roboty w innym mieście bo chęci wszelkie do powrotu na uczelnie odeszły gdzieś w cholerę. I nie wiem szczerze co mam więcej napisać, serio dziękuję wam wszystkim, po prostu dziękuję bo w tej chwili nie mogę nic więcej. Powoli dociera do mnie, że będę wracał do pustego mieszkania. Póki jestem tutaj jest inaczej, chociaż ciągle brakuje mi tego cholernego SMSa czy telefonu przed snem czy na pobudkę. Mimo, że czasem wkurzał.
  Szczególnie podziękować chciałem @Mokry_karton i @kryniu za wsparcie w tamtym czasie.
  #logikarozowychpaskow #tfwnogf i trochę #zalesie ale w sumie trochę #chwalesie bo nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)