Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od kilku miesięcy, w śmietniku mamy cichego lokatora, ale powiem szczerze że jest to porządny Pan. Łóżko zawsze pościelone, we śmietniku czysto, wcześniej było sto razy gorzej. Z tygodnia na tydzień coraz to bardziej rozwija sobie swoją siedzibę(nowy dywanik, kortony, nowa pościel, itd). Lokatorzy doceniają również tego Pana, bo często przynoszą mu jakieś fanty i jedzenie, zazwyczaj nie ma go przez cały dzień,pewnie nie chcę wchodzić innym w paradę.. Miła odmiana wizerunku wśród meneli/ludzi bezdomnych. Można powiedzieć że mamy swojego opiekuna śmietnika ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  #ludzie #smietnik #bezdomnosc
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Mamy do rozdania cztery łamigłówki NeoCube

  Zasady:
  Pierwsze NeoCube zostanie rozlosowane wśród osób plusujących ten wpis.

  Drugie NeoCube otrzyma autor najbardziej zaplusowanego komentarza. Wrzucajcie śmieszne rzeczy, memy, kawały itp.

  Kolejne dwie NeoCube zostaną rozlosowane wśród osób, które klikną 100 zdjęć w naszym konkursie przygotowanym specjalne dla wykopowiczów: LINK

  Losowanie:
  Losowanie przez mirkorandom w poniedziałek o 22:00

  Szczegóły:
  Wysyłka na nasz koszt. Zielonki mogą brać udział.
  Łamigłówka NeoCube:
  - Składa się z 216 bardzo silnych kulek neodymowych
  - Neocube pozwala składać figury w 2 i 3 wymiarach
  - Doskonale ćwiczy obie półkule mózgu
  - Skuteczny sposób pozbycia się stresu

  #rozdajo #safeinternet #gadzety #fotografia
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Moje męskie ego i duma zostały urażone, zostałem upokorzony i nie wiem czy mam dać sobie spokój z tym wszystkim czy co.
  Chodzi o sex. Jakiś czas temu na imprezie poznałem pewną Anie (nie ma tak na imie), mój kumpel coś kiedyś z nią świrował, powiedział że ona to petarda w łóżku i takie tam. Ja jestem sam od kilku miesięcy i wiecie jak to jest. Nie powiem, zadziałało na mnie to co powiedział kumpel więc do niej podbiłem. Dziewczyna ładna, miła, mądra, rozmawialiśmy całą imprezę i umówiliśmy się na randkę za kilka dni. Przez ten czas pisaliśmy ze sobą.
  Spotkanie było fajne, widać było, że Ania jest chętna na małe co nieco ja z resztą też byłem, po spotkaniu poszliśmy do niej. Wiadomo był sex, kurwa było super ale już następnego dnia się zniechęciłem. No dziewczyna poszła ze mną do łóżka na pierwszej randce. Ja tam uważam, ze jak dziewczyna idzie z facetem tak szybko do łóżka to jest po prostu łatwa koniec kropka. Z jednej strony sex zajebisty, z drugiej ja już się trochę w życiu wyszalałem więc szukam kogoś na poważnie. Trochę byłem rozdarty, ale w końcu dałem sobie z nią spokój. Troche jeszcze pisaliśmy ale w końcu napisałem, że jednak jeszcze nie jestem gotowy na żaden związek choć myślałem, że tak, więc uważam, że napisałem ok.
  Za jakiś czas byłem na imprezie ze znajomymi (niektórzy z tych znajomych znają Anie)gdzie był też ten kumpel, który zapoznał mnie z Anią i pytał o nią. Więc mu powiedziałem, że już się z nią nie widuje bo dupki dała za pierwszym razem a mi taka nie jest potrzebna. Ok, przyznaje od razu ze to powiedzialem w obecności jeszcze kilku osób, nie powinienem był.
  W każdym razie to jakoś doszło do niej, tzn nie jakoś tylko ktoś jej powiedział i podejrzewam kto.
  Za kilka dni na pewnej domówce pojawiła się Ania. Ktoś musiał jej powiedzieć, że ja też tam będę i teraz tak, podeszła do mnie i kurwa powiedziała mniej więcej tak "cześć anon, co słychać? Wiesz nie bedziemy się już spotykać bo dałeś mi dupy po pierwszej randce a mnie nie interesują łatwi mężczyzni" odwróciła się i poszła. No mnie zamórowało, iinych też bo wszyscy to słyszeli. Wkurwiłem się, i za chwilę wyszedłem. I teraz nie wiem co robić. Wszyscy o tym gadają, rozumiem że ja zle zrobiłem mówiąc przy innych osobach ze ona poszła ze mną do łóżka na pierwszej randce ale ja tego nie zrobiłem specjanie, a ta to już zrobiła specjalnie. Tego nie da się odkręcić ale kurwa ludzie ze mnie teraz cisną.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)