Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Po co komu budzik jak są samobójcy?
  Najpierw ok. 4 coś uderzyło za oknem o ziemię tak mocno że się obudziłem, jednak było trochę zbyt wcześnie żeby wstawać więc wróciłem spać. Teraz straż pożarna i pogotowie przyjechały na bombach żebym jednak wstał i się ogarnął do pracy.

  Nie żebym się nie interesował co o 4 w nocy spada z dachu na beton przed blokiem ale mieszkam dość wysoko i żeby zobaczyć co się dzieje na dole trzeba otworzyć okno. O 4 rano gdy jest -6 stopni nie zrobiłbym tego gdyby koleś nawet przeżył ten skok i wołał o pomoc lub dobicie. pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Wam też po wyprowadzce jakoś polepszyły się kontakty z rodzicami? #pytaniezdupy

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe, że #rozowepaski w #pracbaza mają łatwiej?
  Odpowiedzi tu nie będzie, ale jeden przykład, który mnie rozbroił...

  W firmie, w której pracuje mój kumpel jest jedna taka, która idealnie nadawałaby się do sklepu budowlanego do działu z pustakami. Taka trochę #korpobitch, która jak w poprzednim zdaniu myśleniem nie grzeszy.
  Był wyjazd integracyjny z dyrekcją firmy i ona, zwykły szaraczek z transportu wrócił z wyjazdu dwa dni później, razem z dyrektorem, dostała awans na szefa działu transportu, ma zabrane wszelkie obowiązki i dostając kierownika działu prowadzi swój sklep internetowy.
  A on?
  On z działu IT, nie chciał wziąć jej prywatnego laptopa do odzyskania danych, wrzucenia nowego dysku i ogólnego wyczyszczenia - oczywiście za darmo, bo jak daje w pracy to gdzie będzie płaciła, ona jest teraz ważna a on jest IT więc musi to naprawić - został wezwany do owego dyrektora, który znalazł gdzieś jedno spóźnienie i zabrał mu premię...

  pokaż spoiler ....do końca roku


  Jakby ktoś w #lodzkie szukał dobrego speca od IT z 15 letnim doświadczeniem to niedługo jeden będzie wolny.

  #truestory niestety
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)