Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pora przekazać komuś z Was to, co widać na fotkach, czyli zestaw do nauki elektroniki z miernikiem + ściągi z elektroniki. Jakby ktoś nie wiedział dlaczego polecamy ten zestaw to (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Oto 5 idealnych na prezent zestawów do nauki elektroniki

  Miło mi poinformować, że zestaw trafia do @NERP - gratulacje, czekam na kontakt na PW. Nasze elfy szybko wyślą paczkę!
  Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i polecamy zestawy #forbot na prezenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #elektronika wyniki #rozdajo z wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (5)

 • avatar

  To jest takie smutno-straszne, kiedy do apteki przychodzi pacjent z receptą, na której na pierwszy rzut oka widać jakieś bzdury, w tym obowiązkowo homeopatię za miliony monet (złaszcza, kiedy nie daje sobie przemówić do rozsądku). Zawsze pocieszam się wtedy, że mogło być gorzej; przynajmniej w żaden sposób nie dokładamy się do tych hokus-pokus ze składek.
  Niektóre odpowiedniki Ministerstwa Zdrowia nie mają tyle RiGCzu.

  Preparaty homeopatyczne są refundowane w Austrii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii i na Łotwie.

  W Wielkiej Brytanii działają publiczne szpitale homeopatyczne.

  W części z tych krajów homeopatia jest specjalizacją lekarską lub lekarze mogą się o niej uczyć na specjalnych kursach podyplomowych przeprowadzanych na uczelniach medyczych.

  Ludzkość pojebało.

  Źródło

  #ciekawostki #medycyna #farmacja #apteka i trochę #zalesie, bo mnie to uwiera motzno. Powinniśmy zdelegalizować szarlatanerię w pizdu już dawno temu.
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  #bitcoin #tvpis "pod żadnym pozorem nie używaj mózgu" #kryptowaluty #bekazpisu

  odpowiedzi (36)