Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Budzę się rano , słyszę robia u sąsiada kostkę wokół domu ... wszystko pięknie . Gra radyjko tną coś piłą ... koparka sobie pracuje . Nie przeszkadza mi to zbytnio bo za 10 minut mam wyjść do pracy - wiec niech robią. Jesteśmy też na etapie stawiania ogrodzenie między mną a sąsiadem wiec narazie jedna duża działka . Wychodzę z domu a oni cały sprzęt elektryczny podpięty do mojego gniazdka i ostro jadą z tylu rozwinęli sobie węża z wodą i napełniają baniaki .... poirytowałem się bo nikt nie zapytał nie poprosił bo bym im udostępnił . Wiec po prostu zakręciłem wodę w kotłowni na dworze i wyłączyłem prąd w gniazdku .... nagle cały sprzęt poza koparka ucichł . A ja sobie spokojnie wyszedłem - zwinąłem mój wąż do podlewania ,odstawiłem i wsiadłem w samochód i pojechałem . Chłopaki nawet słowa się nie odezwali :)
  #niewiemjaktootagowac #sasiedzi #kultura
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  Do rozdania KOD NA DOŁADOWANIE PORFTELA STEAM 50 ZŁ

  Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy tylko zaplusować ten wpis.
  Losowanie jutro o 20 mirkolosem

  Jeżeli macie trochę czasu wieczorem, chciałem was zaprosić na poł-finały mistrzostw Europy PUBG na twich'u, które będzie komentował po polsku mój bliski znajomy "LLLULAAA"

  Jeżeli będzie duża frekwencja zostanie utrzymany oficjalny kanał Mistrzostw PUBG w języku polskim, na którym niejednokrotnie będziemy mieli możliwość zobaczyć polskich zawodników.

  Nie przedłużając zapraszam dzisiaj na Stream o 18-22

  Link : www.twitch.tv/pelesportspl

  #gry #rozdajo #pubg #stream
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Próba rzucenia łapką w muchę.
  Wygląda na to, że mucha: 1, ja: 0.

  #takbylo #smutnazaba #dom #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (30)