Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (62)

#seks #warszawa #studbaza #heheszki #sasiedzi

Co tu się odjebalo Mireczki XD
    Od jakiegoś czasu jakąś babka u mnie w bloku strasznie glosno(na całą ulice) wydaje odgłosy rozkoszy. Potrafi się drzeć dobra godzinę. Często słuchać śmiech ludzi wracających z barów.

Przed chwilą wyszedłem na fajka na balkon i słyszę charakterystyczny dźwięk. Trwa dobre 3 minuty, bo kończę już palić. Nagle na balkon niedaleko mnie wychodzi facet (na oko studbaza) i wydaje takie odgłosy jak robią ulokowane kaczki. Z balkonu pod tym gościem jakaś laska zaczyna szczekać. Z ulicy idący ludzie zaczynają wyć jak wilki. Z bloku z od drugiej strony ktoś zaczyna krzyczeć "jo jo jo jo"(takim głosem jakby ruchał). Padam ze śmiechu, a laska, ktors ewidentnie dochodziła już ucichla. Na co z mojego bloku wychodzi na balkon kolejny (Janusz lvl 40) i krzyczy: "No kurwa, czy was popierdolilo? Spierdalać do rezerwatu!"
    Wszystkie odgłosy zastąpił śmiech.

Lubie swoje osiedle.
    pokaż całość

odpowiedzi (35)