Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawie wszystkie wspolczesne akty terrorystyczne sa organizowane przez konserwatystow-prawicowcow, czesto opetanych religia?
Jak nie ciemnota islamska z wypranymi mozgami, ktorej nie po drodze z zachodnim liberalnym spoleczenstwem, to amerykanskie naziolstwo... czy znowu "samotni sprawiedliwi" jak Breivik?
Prawaki... co z jest z Waszymi kolegami?

#bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #neuropa #pytanie #oswiadczenie
pk347 - Dlaczego prawie wszystkie wspolczesne akty terrorystyczne sa organizowane prz...

źródło: comment_I74SvQkkkCkOjbDtszVpaah4ULxHNLtu.jpg

Pobierz
  • 27
@pk347: Tylko jakoś lewactwo nie widzi tego konserwatyzmu u muzułmanów i jeszcze broni najbardziej #!$%@? zachowania jak noszenie burek, polewanie kwasem czy zoofilię w imię tolerancji dla innej kultury. I kto jak nie lewactwo w czasie Zimnej Wojny miało deal z islamistami przeciw Izraelowi? Ciekawe jakie jest twoje zdanie na temat Izraela? Od razu wyjdzie pewnie antysemicka morda.
islamisci zamachowcy - prawacy-konserwatysci

Dla tego lewictwo tak ostro wspiera islamizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

naziole amerykanscy - prawacy-konserwatysci

Znaczy ci od czerwonej flagi z swastyką? Ci co nazywają siebie socjal demokratami?
Tak bardzo prawicowi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dla tego lewictwo tak ostro wspiera islamizm


@FlaszGordon: Na czym to wspieranie 'islamizmu' (nie jestem pewna, czy takie słowo istnieje?) przez 'lewactwo' polega? 'Lewactwo' wspiera prześladowanie homoseksualistów, ograniczenia praw reprodukcyjnych kobiet, czy co? Bo mnie jakoś się tak zdaje, że ideologicznie to tobie jest znacznie bliżej do islamistów niż mi.

'Lewactwo' wspiera prawa człowieka. Które, surprise, surprise, obejmują także prawa uchodźców i mniejszości muzułmańskiej. Może to niezrozumienie tego fakttu przez ciebie
@pk347 Myślę ,że jest to spowodowane tym ,że w świecie zachodu władzę sprawują teraz głównie partie lewicowe, no i ich społeczeństwo też jest dosyć lewicowe. Kiedy było na odwrót to zamachów dokonywali różni lewacy ( RAF, INLA itd. ) Zwyczajnie zamachów dokonują ludzie niezadowoleni z zastanego przez nich porządku rzeczy.
@pk347: Marna prowokacja towarzyszu....Wszyscy dokładnie wiedzą że za wiosną ludów stoi ten twój zajebisty liberalno lewicowy rząd USA z Obama i resztą świty a od tego zaczęły się w większości zamachy w Europie i Azji...
Zastanawia mnie jednak jak można pouczać kogoś że stoi za zamachami i popierać lewactwo które wydało na świat najwięcej zwyrodnialców w historii takich jak: Stalin, Mao Tse Tung Che Guevara(którego podobiznę pewnie nosisz z radością na
'Lewactwo' wspiera prawa człowieka. Które, surprise, surprise, obejmują także prawa uchodźców i mniejszości muzułmańskiej. Może to niezrozumienie tego fakttu przez ciebie jest źródłem nieporozumienia.


@Andreth: szczególnie w swojej odmianie u Stalina Mao itp...( ͡° ͜ʖ ͡°)